bugün

kolektif takım oyunu. çaylaaaaar...
ziyan olmakla beraber bağlanma sorunu olan erkekler için ideal bir durum.
(bkz: isteyenin bir yuzu vermeyenin iki yuzu kara)
(bkz: çantada keklik)
muhtemelen boka saran bir aşkın başlangıcı olacak cümledir. sonrasında aşk üçgeni kurulur ve yalan rüzgarları esmeye başlar. bu işten kızlar her zaman iyi sıyrılmasını bilir.
kararsız kalmış kız repliği.yedek oyuncu
(bkz: gündelik sevgili)
(bkz: yatak arkadaşı)
kişiliksizlik örneğidir. isteyen ister tabi, alan razı veren razı olduktan sonra..ha yanlıştır, orası ayrı..
(bkz: boşanıpta semerini yemek)
"ben ikinizi aynı anda idare edebilirim, aç gözlüyüm, yalnız kalmak istemiyorum" demek isteyen, üçüncüyü de istemesi yakın olan kızdır.
(bkz: ver coşkuyu ver coşkuyu)
istediklerinin ve beklentilerinin tümünü bir kişinin karşılayamadığını düşünen insanların düştükleri durum açıklamasıdır.
erkek ya da kadın fark etmez...
aktif olan aşk hayatının diğer oyuncusunun bir takım eksikleri olabilir, bunlara örnek vermek gerekirse, güzel sözler, gün aşırı onlarca çağrı atmak (çaldirip kapamak), ( aklımdasın gibisinden izlenim vermek), sürekli cinselliği düşünmek ya da tam tersi olarak sürekli romantik olmak.
kendisini dinlemeyen sevgiliye nazaran, kendisini dinleyen bir insan araması, gerektiğinde bir yerlerde oturup sohbet etmek, gülmek, eğlenmek, gezmek v.b... gibi şeyler istemesi...
ikili ilişkiler bir zaman sonra monotonlaşır...
sevginin eksilip eksilmediği konusunda bir yorum yapmak yersiz olur, lâkin monotonlaşan bu ilişkide her iki tarafta ilk zamanları özler olur. onlar ilk zamanlarda kalmıştır ve ilişki bu aralar bu düzeyde gitmektedir...
"o" kişi için, üçüncü kişi olan sen (!) onun ilk zamanlardaki heyecanını ona verebilecek olansın..
bunu aldatmak olarak değerlendirmez *, sadece yaşamak istediği şeyleri birinin yardımını alarak yapmak istemektedir. tamamen masum ve günahsız bir taleptir.
sonrasında ne olur? ne biter? bu tartışmaya açık bir konu.
sizin o senaryodaki rolünüz, onun isteklerine, arzularına, heyecanlarına ortak olmak, bundan hevesini aldıktan sonra, sizden uzaklaşması ve sizin olan bitene pek önem vermeden arkadaşlık baabında arkadaşlık pozisyonunuza kaldığınız yerden devam etmeniz gerekmektedir.
bir aşk, bir ilişki istemek en yanlış olanıdır, çünkü bu asla olmayacaktır. sevgisi tamdır. eğer kendinizi kaptırır, ısrar ederseniz tamamen kaybedersiniz...
bunu söyleyen kizin nymphomaniac olma ihtimalleri yüksektir.
erkeklerin uzun süreli ilşkileri rutin manyağı yapmasından dolayı sıkılan hatunun kendisini yeniden heyecanlandıran bir erkek karşısında muhtemelen içinden sarfettiği cümle..
cümlesindeki "de" bağlacı ile kişiliksizliğindeki onursuzluğu ortaya koyan her yerde karşımıza çıkabilecek kadınların utanmaz replikleri. e geber o zaman diye yanıtlanması gerekir..
(bkz: abla sizin meslek neydi)
(bkz: tek gecelik ilişki)
(bkz: ikisini de sevmek)*
(bkz: dilemma)
(bkz: kasarim)
(bkz: kasarsin)
(bkz: kasar)
(bkz: ask for more)
erkek arkadaşının ona duyduğu sevgiden tatmin olmayan, sevgiye aç olan hatun kişilerin telaffuz edeceği bir cümle olduğu gibi, kamuoyunda motor olarak tanınan hatun kişilerin bedensel açlığını gidermek için telaffuz edeceği cümledir.
muhtemelen dinleyen 3. sahısın beni de beni de diye lafa girmeye çalışacağı motor kadın repliği.
Yalandan ilişkileri belgeleyen sözdür. Erkek arkadaşımla özgür bir ilişkimiz var gibi savunma araçlarının da kullanıldığı görülür.
(bkz: one night stand)
(bkz: yok tanrım bana uc tane)
(bkz: ucte yetmez bes tane)
(bkz: beste yetmez yedi tane)
(bkz: ver allah ım ver)
güncel Önemli Başlıklar