bugün

eve erkek atma tekniklerinden çok daha zor olan tekniklerdir. en geçerlisi evlenmeden olmazdır.
(bkz: bi biskrem versem)
(bkz: hipnoz)
(bkz: hamileyim)
erkeği bir şekilde aç, yersiz yurtsuz susuz bakımsız bırakmaktır. er kişi ailesinden uzaktaysa bunu yapmak çok daha kolaydır. bu ahval ve şerait içerisinde edilecek bir evlenme teklifi erkeğin koşarak sevdiceğine sarılmasına sebep olacaktır. ha parayı falan nereden bulacak onu ben bilmem.
gerçek bir evlilik isteniyorsa, sadece aşk yeterli olacaktır.
ikna etmeye çalışılmamalıdır. serbest bırakın, evlenme teklifi ediyorsa sizindir.
bir sonraki versiyon için:
(bkz: ya benimsin ya toprağın!)
bas evlen e bastırmak.
evlenmeye cok istekli görünmemek de bir teknik sayilabilir.

(bkz: yavas atin ciftesi pek olur)
gebe kalmak!!

edit büdüt: tamam çok iğrencim. vurmayın lütfen. ama aklıma ilk bu geldi. o. çocuğu hakemler!!
sadece yüzsüz ve onursuz kadınların kullanacağı tekniklerdir.
ikna yardımıyla karşısındaki erkeğe "evet" dedirtmeye, kendini zorla kabul ettirmeye çalışan, sırf evlenmek için evlenen kadına, ve iknayla, ısrarla, oyunla, yalanla dolanla, tehditle, bir sürü maymunlukla yapılan "evlilik"lere gerçekten acımak ve camiadan dışlamak gerekir.
abuk kocakarı büyüleri yaptırmak. **
en iyi tekniği açıklıyorum... umurunuzda olmasın... evlenmek istemeyen taraf taklidi yapın. size gerçekten değer veren adam peşinizde kuzu olur kuzu. elinde bir yüzük neden benimle evlenmek istemiyorsun diye dönenip durur.
egzozuna ilaç atmak.
bakire olduğuna inandırmakla mümkün olacaktır ki bu yöntemle evliliğe kapak atan yüzlerce kız ve yüzlerce zavallı erkek mevcuttur. ama bilmem kaç milimlik et parçasına herşeyden, sevdiği insanın duygu ve düşüncelerinden daha çok önem veren erkek de bunu haketmektedir.

not: ben kör-kızlıkzarcılardan bahsetmekteyim.sadece bakire olsun çamurdan olsun diyenlerden. yoksa bakireliğin önemsizliğini savunmamaktayım.
sadece ve en cok o adami sevdiginiz icin onunla evlenmeyi dusunun. "evlenme vaktim geldi artik etraftaki en uygun tip de bu, bununla evleneyim o zaman.." diye dusunurseniz o saftirik ve seksten baskasina kafasini yormuyormus gibi gorunen killi yaratik bunu anlayacak ve sanli bir direnise baslayacaktir.
türk erkeği ise bundan kolay bir şey olmayıp, yüzüne bile bakmadan seviyorum lan seni evlenelim mi?, demeniz yeterlidir. hemen yavşar rahat olunuz kızlar!. zaten biliyorsunuz ya hadi neyse!. *
bazı basit kızlar için; hamile kalmak. ha bunu şerefsizlikle süsleyen erkek kızı terkeder ve malum (herkesin bildiği) kişi kürtajı yasaklamıştır. sonuç ise apo gibi oo.. çocukları.
bilinçaltı mesajları vermek. nasıl olacak bilmiyorum öyle diyorlar.
ona oturma odasında futbol maçlarını izlemesinin bir sakınca olmadığını söyleyin. bana denilse şu, %90 ikna olurum o derece...
(bkz: evlenmeden olmaz)
milli maçlarda dahil olmak üzere istediği bütün maçları bir kasa bira ve arkadaşlarıyla beraber evde izleyebileceğini söyleyin .
-höşşşş bedrettin benim 5 tane abim var bak ona göre
-yarına alıyoruz nikah gününün canummmm...
Gidin önüne son model bir araba anahtarı atın ve evlenme teklif edin. (bkz: paranın satın alabileceği şeyler)