bugün

bir erkegin kadinlardan farkinin ortaya ciktigi, kendini ozel hissettigi anlara delalettir.erkegi kadindan ayirt eden kucuk detaylardir.
+ her hafta sakala biyiga farkli sekil verip, aksesuar kullanmadan dogal imaj yapmanin hazzidir.
sen ilksin dendiği andır. niyeyse bunu onlara bahşedilmiş bir lütuf sayarlar.
sözlükte özel mesaj geldiği andır efendim. çok özeldir yani öyle böyle değil...
baba olduğu an.. *
doğduklarından itibaren kendilerini özel hissetmeleri sağlanmıştır toplumumuzda. şanslıdırlar. *
sevgilisinin ona gerçekten değer verdiğini hissettirdiği anlardır.
sevgilinin göğsünde uyandığı andır...
onlar kendilerini sürekli özel hissettikleri için(niye olduğu bilinmez), illaki bir durumun gerekmediği durum hali.
birinin ona damacana hediye ettiği andır.
sınıftaki tek erkek olduğu zamandır. özel tabi.
yalanda olsa, sahtede olsa. sevgilinin o anda.

- seni seviyorum demesi.

o anda çok özel gelir. seviyor beni diye kendini özel hissedersin.
sevgilileri regl olduğunda kimileri kendilerini çok özel hisseder.
diğer erkeklerden ayıran özelliklerini fark ettiği andır.
street fighter oynarken hard 10 da ryuya perfect yapınca,
Sevgilisi göğsüne başını koyduğunda,
ilk çocuğu olduğu zaman,
bir kızın ona çıkma teklifi ettiği zaman.
erkeğin yüzüne dokunmaktır. Zira benim sevgilim o anda kendini özel hissediyor ve bende kendini özel hissettiğini hissediyorum.
hızlı ve pratik bir şekilde malzemeyi çıkarıp kış vakti soğuk pisuvardan buhar çıkarta çıkarta ayakta işemek var ya... işte o an götünüzdeki mavi kimliğe şükretmenizi gerektiren bu durum, özel hissettiğiniz anlardandır.
penis sorunsuz bir organ efendim, yıka ve çık. derdi yok tasası yok, bakımı yok.
ayrıca bir kadının en çok kıskandığı şeydir ayakta işemek, aptal aptal icatlar çıkmıştır hatta bu kıskançlıktan ötürü.
aynaya baktığında saçlarındaki ilk beyazı gördüğü andır.
erkeğin sadece erkek olduğu için değil, insan olduğu ve insanca özelliklerinden dolayı sevildiğini anladığı durumlardır.
aşık olduğu kişi tarafından sevildiğini, gerçekten sevidiğini anladığı andır.
(bkz: çiftleşirken)
sevgilisinin ona gerçekten güvendiğini hissettiği ve anladığı durum bunlardan bir tanesidir.
sevgilisi için ilk olduğunu öğrenmesi de örnek olabilir.
sevgilinin size kendinizin bile göstermediği ilgiyi gösterdiği, siz eve gitmeden onunda yatmadığı, sabah hangi saatte kalkacaksanız alarma gerek kalmadan sizi uyandırdığı, üstünüze titrediği, acıktığınızda sırf sizin için mutfakta harikalar yarattığı, dizinizin dibinden ayrılmadığı anlardır.
kendisine bakan o muhteşem gözlerdeki aşkı hissettiği andır.**
pijama-terlik-televizyon üçlüsüyle yalnız kaldığı andır.
yer sofrası kurulan evlerde, yemekten sonra tepsiyi kaldırıp mutfağa götürdüğü an. en güçlü biziz ya.