bugün

yalnız, güneşten korkmayan bir kardan adam.
kendi kendine başlık açan yazar. özgüvenini yerim. hoşgelmiş.
derler ki dağların zirvelerinde yaşar.
yeni gelmiş hoş gelmişsin la.
öyle bi dünya sadece antartikada olur diyeceğim ama fırtınadan orada da uçan adam olur.
nesildaş yazar her türlü öndedir benim için. hoş geldin.
sentetiktir. dandiktir.
sözlük raconuna alışması zaman alacaktır. ama dikkat edilmesi gerekmektedir. genç bir arkadaşa benziyor. hoşgelmiştir.
hacettepe beytepe kampüsünde ki hiç erimeyen karlardan yapılan adamdır.
merhaba nalan.
fakedir.
sözlük formatını siken adamdır. chat sayfası mı lan burası.
(bkz: kardan cüneyt arkın)
entryi silmemi düşleyen yazardır. kendisini taam hee hee diye geçiştirmek isterim.
anladık be güzel kardeşim.
kardan adam değildir. kardan adam dediğin eriyecek.
kaybolmayan sakız gibidir.
atatürk'ü ateistlerin atası olarak tanımlayan vicdan ve tarih fukarası bir zavallıdır. (bkz: #18553185)
kutupta yapılmıştır.
Hep merak edilen kardan adamdır.
neredeyse tüm entrylerinde düşük kültür ve yaşam kalitesini yansıtmaktadır. (bkz: #18553223) muhtemelen düşük kalitedeki bir lisede ya da orta okulda okumakta, eleştiri yetisinden yoksun aile veya çevre ortamında duyduklarını burada papağan gibi tekrar etmektedir. yani, ''dinine baglı olmayanların cogunun kemalıst olması'' konulu başlık açıp, açıklamasına da, ''gercektende oyle degılmı dedıgım olaydır.'' (imla kurallarının da ırzına geçmektedir) yazan bir çocukcağızın sataşmalarına ifrit olup burada bir şeyler anlatmaya çalışmak da benim ayıbımdır ama ne yapayım dayanamadım. koştur bakalım erimeyen kardan adam.
antartikata yapılmış olan kardan adamdır.
Düşünceli anlayışlı ve kardan olan yazar.
şako 4 teknolojisi.
(#19223102)muhteşem bir tespitte bulunan yazar. bayağı güldürmüştür.
güncel Önemli Başlıklar