bugün

boyutlarına göre değişkenlik sağladığı su götürmez bir gerçektir. Misal, belirli bir boyuta ulaşmış penis, kemerle göbek arasına sıkıştırılarak yokmuş gibi davranılabilinir.
(bkz: timsah yürüyüşü)
ellerin ceplere sokulup pantolonun o şekilde ileri geri itilerek oyun oynanıyormuş gibi yapmak. eğer kot pantolonunuz daha dar ise üzerinizde bir mantonuzun yada çantanızın olması işe yarayabilir.
oturmak.
(bkz: kıvır)
çişin varmış gibi iki büklüm yürümek.

çok hızlı hareket edip karşındakinin dikkatini dağıtmak.

ya da direkt üzerine havlu falan asıp askılık muamelesi yaparaktan oralı olmamak.
en iyisi kendini tamamen bırakmak ve vücudunda bir terleme hissetmek, zaten o terleme heycandan ve sıkıntıdan kaynaklı meydana gelecektir, o yaramaz da ister istemez kendini bırakacaktır...
ereksiyon geçene kadar belli bir süre oturduğun yerden kalkmamak.
eşofman varsa üzerinizde ön tarafı bollaştır ve kalçadan hafif kamburlaş...
kalkmışa çare yoktur...ne yaparsan yap mutlaka görmek isteyen görür ki o isteyende kaşınıyordur....kaşıyacaksın
taşakları kesmek. bakın bakayım ereksiyon mereksiyon kalıyor mu?
baldırı kaşımak. en güzel kamufle yöntemlerinden birisidir.
çıkartıp masaya vurmak etkili bir çözümdür. zaten çıkartıp masaya vuracak cesaretiniz varsa ereksiyonunuzu saklama ihtiyacı da duymazsınız.
otobüste otuturken bu durum olması sonucu oturduğu yerden ayağa kalkmak istemez insan hele ki yaz gelmişse allah yardımcısı olsundur, çünkü artık montu filanda yoktur kapatsın önünü. *
(bkz: acı ama gerçek)
kışın atkı takmak. tabi baya uzun olması lazım.
çıplak yaşlı nineler kesin çözüm düşünün içine göçsün.
(bkz: dikkat beyler neneler)
pantolon cebine konulan cep telofonu veya sigara paketi kamufle görevi görür. görmüyorsa erekte olan kişi zencidir.
bu tür durumlarda genellikle ereksiyon müdahili kişi elini pantolonunun cebine sokarak bölgeyi gizlemeye çalışır. Nitekim işe yaramadığı durumlarda bacak bacak üstüne atılır ve gövde biraz öne doğru getirilir. Eğer ayakta ise müdahil üzerine giymiş olduğu tişört, mont vs. ile olay yerini kamufle etmeye yönelir.
Kambur yürüyüş
Penisi donun arasına sıkıştırmak.
Dalgayı göbek ve pantolon arasına koy. Daha iyi bir teknik yok.
Bir keresinde ayağa kalkarken pipiyu yukari göbeğime doğru alayim millet görmesin dedim demez olaydım, yukari alırken düğme patladı. O gündür bugündür hic sikimde bile değil afedersin.
O yüzden boxır alırken bir beden küçük alın..

Cinsel güçile alakalı ilaçalındoğın da iki üç gün bu sıkıntı çekilebilir..
Ama boxır sıkı olur ise büyük yardımı olacaktır..
kafasına 2 kere taşla vurmak.
ezme yöntemiyle halledilecek bir durumdur. kısaca özetlemek gerekirse; kafasına yumruğunuz ile baskı uygulama işlemidir.
Ereksiyon u neden mi saklamayalim? Manyak mısınız olum ereksiyon halde otobüse bin adamın anasını sapik diye sikerler.

Ben ereksiyon halinde mümkün olduğunca ayağa kalkıyorum, kalksam da ceketimi ilikliyorum.

Ceket yoksa son çare cep telefonumu sol cebime koyuyorum. Yarrağı daima sola yatirdigim için telefonun kabarikligi ile beraber yarrağım belirginligi kısmen de olsa azalıyor. Bir iki dakikaya ereksiyon geçince derin nefes alıyorum amk.