bugün

He bu toplu tasima aracinda kiza saldiran orospu çocugumu.
Öl lan sen amk gavati yasama lan böcek seni.
insana , Nasıl? Hangi hakla? Kim olarak ? sorularını ard arda sinirle sorduran yaşam formu... evlenmesin, çocuk yapmasın... Mümkünse, kadınlardan, çocuklardan uzak tutulsun... içindeki şiddet canavarı kendine dönsün...

http://www.diken.com.tr/p...-giyim-tarzi-tahrik-etti/
Neler olacağını hep beraber izleyeceğiz. Kamera kaydı var, ve o kayıtta sesler yok. Yalnızca hareketler.
bu tip cahil yobaz sürüsünü döv döv bitmez dediğim. bunlardan bu memekette çok var.

ben denk geldikçe sorgusuz sualsiz dövüyorum, sizi bilmem.
Serbest birakilmis. Aksam kahvede arkadaslarina kendini kahraman gibi takdim eder, onlar da ramazan gununde yedigi halttan oturu bu iti takdir eder.
zaten bizde bakıyorlar tepki yok devam. tepki varsa gözaltı.
Haberi okuyunca kafam karıştı. Adam zaten hapisteymiş. Şaşkın surat.
Hapisteki adam dışarıda bir kadını nasıl darp edebilir?
Hapisten bu tür bir pislik yapması için mi dışarı kontrollü salıverildi? Derdiniz ne sizin psikopat sürüsü? Biz bunlar olsun diye mi vergi veriyoruz içtiğimiz sudan yediğimiz yemeğe kadar?
Yazıklar olsun yuh olsun diyorum ve konuyu kapatıyorum, Asena kızımıza da geçmiş olsun diyorum.
Yeterince mülayim ve merhametli olan beni, bu hareketi gözümün önünde yapması halinde, bir canavara dönüştürecek kansız. Ulan bir de bana denk gelse bunlar! Belasını sikerdim..
Ya yuzde yuz hakli olsa bile insan oyle asagilik bir hareket yapmaz. Pic kurusu tam inerken yurup kaciyor. Kadinin yuzune bakacak gotu bile yok. Assagalik kopek. Keske sofor ve yolcular orada yakalayip sicagi sicagina belasini sikselermis. Hayvaoglu hayvan ancak bu sekilde kadinla muhattap olabilmis. Ne igrenc bi goruntu ya.
Oksijen israfı.
erkek değildir.
adam hiç değildir.
adam olan biri bir kadına vurmaz.
kaldı ki bu it hiç tanımadığı bir kadına vurmuş.

bakın geçenlerde belediye otobüsünde bir kadına şort giydiği için uçan tekme atılmıştı.
o şerefsiz de serbest kalmıştı.

şimdi bu hayvan herif o olaydan cesaret almış olabilir mi?
kesinlikle öyle.
çünkü bu ülkede yapanın yaptığı yanına kar kalıyor.

belki de şu anda kendi gibi şerefsizlerle birlikte oturduğu kahvede "bak lan ünlü oldum amuna koyim" diye seviniyordur da...
evet burası türkiye.

ayrıca;
(bkz: ercan kızılateş in devleti dolandırması)
Adresi bilinmektedir.
Şerefsizin önde gidenidir. Leşini bulmak dileğiyle.
serbest bırakılmıştır. şaşırdık mı? tabiki hayır. bundan sonra yolda gördüğünüz çomar orospu evlatlarına tokat atıp kaçarsanız ceza almıyacaksınız arkadaşlar. bunu öğrenmiş olduk. dinini siktiklerim.. hepinizin inandığı din bu dinse ben bu dinden değilim
karakola götürülürken darp etme olayım yok demiş, üstüne de kızdan şikayetçi olacağını söylemiş ruh hastası. ibret olsun diye ağzını burnunu dağıtıp ben dövemedim ki diyeceksin. şerefsiz.
Rezalet. Daha da yapsınlar diye tahliye edilmiş herhalde, bunun bile trollüğünü yapıyor itler. Ülkedeki adalet sadece kelimeden oluşuyor. Böyle şerefsizler yapıp edip serbest kalıyorlar.
Kısırlaştırılması insanlık adına faydalı olacaktır.