bugün

ne yapmaya çalıştığı belli olmayan yazardır. bir kız olarak entry girince dikkat çekebilitesi yüksek oluyor zannımca.
bir kızdan yararlanmak istiyordur.
kızlığından yararlanmak istiyordur.
bir kız olarak fesat olduğunuzu düşünüyorum.
(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)

herkes anladı bi ben mi anlamadım la başlığı? alla allaa?
bir kız olarak onun amk ben. sevgilerimle.
bir kız olarak buraya bir şey yazamam çünkü erkeğim.
Başlıkta geçen kız kelimesi bile bu kadar ilgi çekerken,

Entrye bir kız olarak başlandığında çekecek ilgiyi siz düşünün. **
bir; benimde kürt arkadaşlarım var ile başlamak değildir.
patlak olmadığını belli etmek içindir.
Sunla bunla başlayacağına iki satır kitap okusa daha iyi olacak tavsiyesiyle ugurladigim arkadastir.
ne yazık ki burada bile kız olduğunu gizlemek zorunda kalan bir güruh var.. düşünün belki de bu ülkede kısa yaşamınızda en özgür olduğunuz yer burası.. tam burada kadın kimliğinizi gizlemeden özgürce yazabileceğinizi düşünüyorsunuz fakat koca bi yalan..

adın soyadın yok sadece bi nickname ve yazdıkların var ama burada bile kadın olman engel, düşün seni tanımıyor bile ama kendisinde o hakkı görmüş doğuştan..

velhasılı ne istersiniz bu kadınlardan.. bırakın özgürce kadın olsunlar.. kadın olarak yazsınlar.. kadın olduğunu belirttiğinde ego tatmini yaptığını düşünüyorsan buna neden sensin.. sen ne zamanki bunu doğal karşılarsın o zman bunu ego için yapanların da nesli tükenir. kendi kendinizi sürüklediğiniz bu çelişkide böyle bir başlık açmak sadece vakit kaybı..kimseye birşey olmuyor.. kendinizle çelişiyosunuz düşünmeden eleştirdiğiniz kalıplarınız var ve bu nedenle asla tabanı olan bir kişilik oluşturamıyorsunuz.. çelişkiyi yaratan en başta belki de sizsiniz.

not: bugüne kadar hiçbir entry ime 'bir kadın olarak' ifadesiyle başlamadım.
250 gramdan prim. facebook sandılar herhalde burayı
Bir kız olarak cinsiyetimi belirtmekten çekinmem bunu prim olarak gören eleştiren beyinler kendilerini yoklamalilar önce.
saçmadır. bir kadın olarak dense saçma bulmam. bi erkek var bi kadın. kız ne amk ilkokul çocuğu gibi konuşmalar.