bugün

Normal kızlar mangoda indirim görünce bayılır, channel kokusuna ayılır starbucks kahvesiyle dinlenir pucca okuyup apolitik olur. Yav he he.

En sevdiğim kız tipidir canlarım benim.

Edit; entelektüellik çek ın yapıp yemek fotoğrafını paylaşmak sanan arkadaşları ortaya çıkarmış kızdır. Entelektüel deniyor hani okuyan, izleyen yorum yapabilen. Takip eden.
Yediği yemeği paylaşana görgüsüz.
Her gittiği yeri paylaşana da görgüsüz denir.
check-in hastasıdır.
gittiği her yeri söyleme gereği duyar.
gözlük takar.
biraz da neyse.
A6 ile gezdirilmek istenen kültürlü kızdır. Benim babamın a6si var manyak.
henüz 20'li yaşları 30'a devirmediyse, akademisyeni gerçek entel olandır.
lahmacunu çatal bıçakla yemeyen çalışan ve nereye giderse gitsin sosyal platformlarda yok kahve keyfi yok efendim sinema keyfi tadında paylaşımlarda bulunan ve her yediği yemeğide burada paylaşmaktan usanmayan kızdır.
Bilmişlik taslamıyorsa sohbeti güzeldir.
bilgili, masaya yumruğunu tok vuran, felsefi, edebi pek çok konuda söyleyecek bir şeyi olan, çok okuyan çok yazanlardandır.
masaya yumruğunu vurduğundan emin ol.

sakata gelme.

t: aranan kızdır.
yoktur. kusura bakmayın.
görsel
Kimilerince çok havalı ve sevilesi kızdır. Siz onları seversiniz ama cenazenize evde yaptığı kekten, börekten siz ve aileniz için getiren komşu kızı gelir.

Bi dakka ya, cenaze nereden çıktı şimdi?! *
anca sözlükte bulunur dersin ama burada da yoktur. türk kızları apaçi birer çakaldır.
görsel
Sözlükte Yoktur. Varsa da bilinemez. Bilinse de aktarılamaz.

Edit: var da biz mi içtik kardeşim? ispat edin o zaman.
Kitap okumak bu konuda bir kriter olmamalı. Benim şahsen tanıdığım acayip kitap okuyan kızlar var. Konuşmaya başladığında anlattığım bir örneğe bu nerede geçiyordu diye sorduğu zaman kitabı boşuna okuduğunu düşünüyorsunuz. Elbette herkes okuduğu kitabı tüm detaylarıyla hatırlamak zorunda diye bir şey yok. Mesela bana göre şirinleri çok severim diyen birinin şirine'nin şirin vadisine ajan olarak gargamel tarafından sokulduğunu bilmeme lüksü yok. Yoksa bana 10 şirin say desen ben de sayamam.