bugün

ailevi problemdir.

ailevi sapıklıktır.
günümüzde bu illet de hızla artıyor. inanın şu anda insanlık psikolojik yıkımın eşiğinde. Yoksa bu kadar bayağı bu kadar paçoz bu kadar sömürgeci bu kadar barbar olamazdı. Kendi iç huzurunu yakalayamayan insanlar, mutluluğu başkalarını sömürmekte arıyor. Herkesin ötekileştirdiği noktada da seksüel yakınlığı da büyük bir hastalık neticesinde kan bağı olan yani genetik hastalık oluşturma olasılığının en yüksek olduğu insanlarda arıyor.
Ahlaksızlıktır.
orospu çocuklarının ilişkisidir.
Türkiye de güneydoğu anadolu da popüler ve yaygındır düzeltelim sosyolojik araştırmalar öyle gösteriyor.
Kanunen yasaktır ve bu yasak eleştirilmektedir. Ama bu yasak toplum sağlığı açısından gereklidir. Ensest ilişkiden çocuk yapma olayı da maalesef bir hayli yüksektir.
şimdi kuzenciler gelir..
türkiyenin her yerinde aşağı yukarı eşit oranlarda görülen bir çeşit toplumsal hastalık.

burda bile kavga ediyosunuz mk.
ahlaksızlıktır.
olum amcanı sikip ne yapacaksın? bir ara böyle bir görsel vardı.
ayrıca kaçıncı dereceden olduğu da muamma. burada höykürenler kuzen evliliklerini kültürel olarak normal görüyor.
kuzeniyle yatmak sanki ensest ilişki olmuyor.
1. dereceden olması sıkıntılıdır. ama çok yakın kan bağı bulunmuyorsa güzel fantaziler düşünülebilir.
firavunlar dönemi , arap ve yahudilerde de yaygın görülen ilişki türü.
Adem ile havva döneminde başka kavimlerin de olduğu iddia edilmektedir.
Mide bulandırıcı.
Biyolojik olarak aynı genleri taşıyan insanların kokuları birbirine itici gelir. Bu durumda ensest biyolojik özellikler açısından da hastalıklı bir durumdur.
(bkz: tövbest)
(bkz: sosyal medya algı operasyon timi)
Ensest toplumların yapısını hem psikolojik hem de fizyolojik olarak bozabilecek bir durumdur.
Buna karşı getirilmesi gereken kanuni yaptırım bu çiftlerin çocuk sahibi olmasının kesinlikle yasaklanması olmalıdır.
Bunların dünyaya getireceği çocuklar fizyolojik olarak sağlam bile olsa dünyaya geliş vasıtalarını öğrenmeleri halinde kafayı yemeleri gayet olasıdır.
1, 2 ve 3. derece akrabam hariç beni bağlamayan ilişki.

4. derece yazı üstünde olmasa da kuzenler 4. derecedir.

küçüklüğümden beri teyze kızımla sevişirim bir zararını görmedim alan razı veren razı. gizli yaptığınız sürece sıkıntı oluşturmaz.
iğrençtir. bunu normal gibi görenlerde öyle bana kalırsa.
sapkınlıktır fakat tabu olarak görüp yokmuş gibi davranmak da bilimden uzaklaşmaktır.
firavunlar döneminden roma dönemine hatta avrupa krallık ailelerine dek uzanan tarihte bile bu vardı.
dinler tarihini hiç saymıyorum bile.
neden böyle bir yol izlediler onu çözemedim.
hadi ilk insanlar kendine eş bulamadı üremek icin diyelim, sonrakiler neden devam etti.
doğan çocuklar sakat oluyor söylemi de bilimden uzaktır. genlerdeki kalıtsal hastalıkların çocuğa geçme olasılığı yükselmektedir.
normal bir ilişki türü.
islam'da haram değildir.

amca, dayı, hala ve teyze kızlarıyla evlenmek caizdir.
Sapıkça ve rezilce. Memlekette insan mı kalmadı?
aile içi yaşanan ilişkiye verilen isim.

başlığı upladığım için özür dilerim. sadece bir kaç şey söylemek istedim.

şahsi fikrime göre ; toplumsal mekanlarda veya sosyal medya mecraalarında paylaşılması uygun olmayan ilişkidir.

tabi pek çok kişi ifade özgürlüğü diyerekten bu fikre karşı çıkabilir. ama bilin ki ifade özgürlüğü neredeyse dünyanın hiç bir yerinde tam olarak uygulanan bir kavram değil. herkes şahit ki ülkemizde hükümet karşıtı ifadelere dahi sansür getiriliyor ve susturulup üstü kapatılıyor.

bu yüzden bu sorunlu ve bazı kişileri psikolojik olarak rahatsız edecek bu ilişki için ben ifade özgürlüğünün geçerli olmasını da uygun bulmuyorum.

saygılar.