bugün

http://haber.gazetevatan...._yasaniyor/262594/7/yasam
Akraba evliliğini ahlaksız biçimde gösterme çabaları vol 30499449494.
Akraba evliliği ahlaksız değil sağlıksızdır. Evlilik dışındaki Ensesti lişkii haysiyetsizliktir.
Genellikle iç anadolu bölgesinde görülmektedir.
Igrencliktir. Birinci derecede aileden birine pipisi kalkan erkegin, hadim edilmesi gerekir.
türk örf ve ananelerimize ters düşen ilişki çeşitidir.
(bkz: atlıkarınca)
Game of thrones'da bolca bulunandur. Yahu anlamiyorum Tyrin'in abisi Lennester'la kiz kardes lennester birlikte olup cocuk yapiyorlar cocuk masallah ne sakat ne de baska bir sey. Kafadan catlak biraz ama olsun. Zaten zehirleyip olduruyorlar, boyle kral mi olur. Ayrica duvarin ote tarabinda da akgezenlere erkek bebeklerini sunan adam var. Colugunu cocugunu sey ediyor doganlar yine sapasaglam. Simdi ben bunlari niye buraya yazdim? Dertlendim biran.
Bu ilişkiden doğan insanlar alakasız yerlerde spoiler verme hastalığına yakalanırlar.
Bu iliskiden doğanlar tel örgüye tırmanıp bayrağı aşağıya indiren mahlukattır.
--spoiler--
+hakkınızda ensest ilişki yaptığınıza dair ihbar var.
-anam avradım olsun ki yok öyle bir şey.
--spoiler--
kadınarın yasaklandığı toplumlarda altında gizlilik amacı güdüldüğünden daha çok görülen hede.
firavunlar döneminde çok yaygın olan ve en iyi ilişki türü olarak nitelendirilen ilişkidir. hatta kardeş evlilikleri iyi sayılırmış.
got dizisinin jaime ile cersei'sinin örnek olduğu sapkın ve iğrenç ilişki türü.
adem-havva ve onun çocuklarından geldiğimizi varsayarsak, insan neslinin ürediği ve bugünlere geldiği ilişki türü. kimi mahfillerde, "hz. havva anamızın iki rahmi vardı, bir batında hem erkek hem kız çocuk dünyaya getiriyordu. bu kardeşlerin de, birbirlerine en uzak olanları evleniyordu" gibi saçma sapan bir açıklama yapılmaya çalışılmışsa da, pek tutmamıştır. "adem-havva"nın sembol değil, "sembolik" olarak atamız oldukları, aslında en basit anlatımla "adem ve havvalar" olduğu, mustafa islâmğlu tarafından bayağı sade bir dille mealinde açıklama olarak yazılmıştır. zaten tek bir atadan geldiğimizi varsaysak bile, "allah'ın sünnetinde değişme bulamazsın" ayeti ile kur'an'dan çıkan sonuç, ensest insan ilk yaratıldığında da günahtır, kıyamete kadar da günah olarak kalacaktır. hem de en büyüğünden.
(bkz: aşk ı memnu), (bkz: halit ziya uşaklıgil), (bkz: izmir).
mum söndü ilişkidir.*
doğu illerinde ekseriyetle vuku bulan hayvan ilişkisi.
Bazı beyni sikiklerin Doğu illerinde "ekseriyetle" gibi iddialı bir ifadede bulunduğu iğrenç ilişki tipi.
Firavunların, roma'daki sezarların, antik çağ devletlerinin uyguladığı; toplumda itilen, baskı altına alınan grupların girdiği ilişki tipi. Doğusu ya da batısı, ikisi de iğrenç ama bunu doğuya atfetmek, hiç kuşku yok ki dangalaklığın modern resmidir.

http://www.timeturk.com/t...uzmanlari-korkutuyor.html

http://m.yenisafak.com/ya...-diyen-fel%C3%A2ket-37665
güzel bir abimizin güzel bir değerlendirmesine konu olmuştur;
anasıyla avradını karıştıranları içinde bulundukları eylemdir.
Türkiyede oldukça çoktur, bunları yapanların yüzde doksan dokuzu k*rttür.
Şaşırdık mı, hayır.
iğrençtir insanlık dışıdır .
Mide bulandırıcıdır ana bacı dinlemezler ayıptır be tamam herkesin zevki kendine ama bu kadarı tahammül sınırı zorluyor.
Musevilik, Hristiyanlık, Müslümanlığa göre; insanlık bugün varsa eğer, ki var işte bu ensest ilişki sâyesindedir. Adem havva vs hikayesi işte.
Yeni nesilin özediği durum. (bkz: hayret verici)
türkiyenin doğusunda yaygın olandır.
güncel Önemli Başlıklar