bugün

aile içi seks .
sapkın zihniyetidir.
ilk insanların nasıl çözdüğünü merak ettiğim sorunsal.
akraba evlilikleri. uzak akraba neyse de, öyle kuzenlerle falan yapılan evlilikler.
çocuğunuzun anti sosyal gibi doğacağı ilişkidir.
en yakın arkadaşımın hayata geliş biçimi. artık kabullenmiş bunu, dalga geçenlere aldırmıyor bile. ama çok zor bir durum. babası, aynı zamanda amcası.
Geri kafalı, topluma katkısı olmayan tiplerin işidir. Ne ilginçtir ki olası bir hamilelikte çocuk yüksek ihtimalle hasta doğar, lanetli ruhun cezası gibi. Tek sorun çocuğa yazık olmasıdır.
benim bir arkadaş üvey ablasıyla sevişiyordu sürekli bir zararını görmedi ikisi de istiyordu sonuçta arada kan bağı yok beraber büyümüşlük yok babası evlendiğinde bu 15 yaşındaymış zaten kız da bundan 2 yaş büyük. dedim ulan ne hayatlarınız var gece herkes yatarken mis gibi televizyon karşısında fantezi yapıyorsunuzdur dedim yapmaz mıyız moruk ortalığın dibine iniyoruz diyordu. üniversiteden bir arkadaşımda düzenli olarak kuzenini gibiyordu ulan ben de hep sakat tiplerle arkadaşluk kurmuşum.
Ülkemizde oldukça yaygın olan ilişki.

Bu gün müge anlıda işlendi ya düşünün bir adam var bütün aileye musallat olmuş iki kız kardeş ve anne evden kaçmış adam yüzünden baba köyü terketmiş en son çocuk babaya musallat olmuş adamcağız kendi oğlunu vurmak zorunda kalmış o yaştan sonra namusuna bakın kendi namusuna burası çok önemli sahip çıkabilmek için.

Midem bulandı resmen pislik ölüp gitti 60 yasında adamı ne hallere düşürdü.

Arkadaşlar bu hastalık falan değil çok ciddiyim bu açlık bu yokluk.

Bir insan ailesine bunu nasıl yapar ya nasıl annesine babasına kardeşine nasıl şehvet duyar aklım almıyor.
sapkınlığın son noktasıdır.
swinger'ın bile üst modeli bu.
isviçrede legal olan ilişki türü.
lakin tarafların 18 yaşından büyük olması ve buna razı gelmesi gerekiyor.
ense ile ilişkili bir şey olsa gerek. uzun yıllar böyle zannediyordum. gerçekleri öğrendiğimde ben yuh, oha.
Zeka geriliği başta olmak üzere bir çok hastalığın sebebi olan iğrenç ilişki türüdür.
Kürtlerin üreme şeklidir.
toplumumuzda bazı muhteremler yemin ederken bile yansımalarını görürsünüz. (bkz: anam avradım olsun)
görsel
Aksine ülkemizde yaygınlaşan ve ilerleyen. basının, toplum psikolojisini bozmamak adına, türlü türlü olayları derleyip sunmadığı ilişki türü.

Esasında maalesef yaygındır.
Ülkede ensest ilişki yok denecek kadar azdır. Sosyal medyada ifşa videoları ortaya çıktığından dolayı yaygınmış gibi görünüyor sadece.
Bence de kuzenler arası ensest olarak geçmeli.

Sonuçta amcanın kızıyla, dayının kızıyla aynı evde büyüyorsun. Aynı evin çocuğusun.

Özellikle şu nokta önemli, kız sana Ahmet abi Ali abi diyor. 20 sene sonra aşkım demesi sizce de saçma değil mi?

-bildiğin abi deme lazım olur mantığı-

Çok yanlış.
nazım hikmet in yaşadıgı ilişkidir.
kuzenler arası evlilik ensesttir.
dinler açıdan kabul görmemiş ve yasaklanmıştır. Toplumsal açıdan da kabul görmemekte ve sapkınlık olarak nitelendirilmektedir.
görsel
ensest şurda yaygın, burda şu şartlar altında normal diye fikir beyan edenler var. yapmayın. şu sözlük ortamında bile ''haaa, demek benim çevremde / coğrafyamda normalmiş, o zaman ben de, belki...'' diyecek insanlar vardır eminim.
lütfen ama lütfen buna kapı açmayın.
aile içi yaşanan ilişkiye verilen isim.

başlığı upladığım için özür dilerim. sadece bir kaç şey söylemek istedim.

şahsi fikrime göre ; toplumsal mekanlarda veya sosyal medya mecraalarında paylaşılması uygun olmayan ilişkidir.

tabi pek çok kişi ifade özgürlüğü diyerekten bu fikre karşı çıkabilir. ama bilin ki ifade özgürlüğü neredeyse dünyanın hiç bir yerinde tam olarak uygulanan bir kavram değil. herkes şahit ki ülkemizde hükümet karşıtı ifadelere dahi sansür getiriliyor ve susturulup üstü kapatılıyor.

bu yüzden bu sorunlu ve bazı kişileri psikolojik olarak rahatsız edecek bu ilişki için ben ifade özgürlüğünün geçerli olmasını da uygun bulmuyorum.

saygılar.