bugün

eskiden yabanci damat ve bir bulut olsam dizilerine bakmisligim var bu elemanin. de hic yakisikli, cekici gelmezdi. ufakti da o zamanlar. su an oynadigi diziye hic bakmadim desem yalan olmaz. oynadigini biliyordum ama ne bilim hic izlemiyordum. kisa fragmanlarini goruyordum dizinin ama o kadar. gecen gozum ilisti bir persembe aksami aksi gibi kerem'in goruktugu bir sahne. tamam eskidende cok guzel bakiyordu bu eleman ama simdi bastan asagi karizma olmus cikmis. o bakislar daha bir anlam kazanmis. fatmagul cemkirdi durdu buna dizi boyunca..simdi dizi yayinlandiktan sonra diziyi aciyorum sadece kerem'in oldugu sahneleri izliyorum. o saclar yok mu o saclar? ya o bakislar? o kara kuru oglan serpilmis of yavrum olmus. hatta sanirsam vucut felan yapmis. ne bilim bir sekil olmus ama cok guzel olmus.

oyunculugu sahane, kendisi sahane. daha ne olsun ki canim. video da soyledigi gibi, cok tatlisin! Ha bu arada o saclari kestirmek yok engin. anladin mi beni? yok!

http://www.youtube.com/watch?v=G5cC1kjqr0k
ağlayışı ayrı, gülüşü ayrı, bakışı ayrı güzel adam. sağlam oynuyor. kendisine burdan engin aşkyürek demek istiyorum. perşembe akşamları fatmagül'ün suçu ne seyretme sebebim ayrıca.
son dönemin tarık akanı.
gülüşü, bakışı, ağlayışı, sevişi..öyle güzel seviyor ki bu adam..öyle güzel bakıyor ki sevdiğine..böyle gözleri ışıl ışıl. mest oluyorum, izlemeye doyamıyorum. birisi de beni kerim gibi sevsin istiyorum, bunu dedirtiyor bana ve bu adam bunları söyletiyorsa çok ama çok iyi bir oyuncu. duyguları yüreğine akıtıp, sonra seyirciye öyle güzel aktarıyor ki..

(bkz: kerim ılgaz)
(bkz: mustafa bulut)
şu sıralar aklını Fatmagülle bozmuş olan aktör. (bkz: Kerim)
uzun saçın çok yakıştığı erkek oyuncu kişisi. hatta hiç kestirmesin, hep bu boyda tutsun saçını. çok hoş.
erkek buysa etrafta dolananlar ne diye kafa kurcalatan adam. *
ya sonunda engin akyürek'i kaçırtıp evimin baş köşesine oturtturacaklar bana. hergün bana öyle baksın, beni öyle sevsin diye hayaller kuruyorum ergen kızlar gibi * bu dizi beni manyak etti. adamı zaten mustafa bulut karakterinden beri şuursuzca izliyorum, iyice hastası oldum. evlerinin önü mersin, ah kerim sen ne güzel gülümsersin. * allahım bana da bir kerim versin.
mustafa bulut rolünde, narin'e bakarken gözlerinin içini nasıl yapıyor o gözleri nasıl parlıyor öyle bilmiyorum ama o oyunculuk bu boyutta değildi.
aşk bu kadar güzel mi canlandırılır...
klonlanıp her genç kıza bir adet dağıtılması gereken adam. Sadece bir köşede dursun baksın öyle gülümsesin oda yeter.
başarılı bir oyuncu ama sözlükte fazla kıymeti bilinmiyor.
on üzerinden on verdiğim güzellik, ayrıca oyunculuğu da harika.
uzun saçtan nefret ederim, engincim seni ayrı tutuyorum*
seni seksi, erkeksi, çekici, esmer güzeli, yakışıklı şey seni.
verdigi kilolar ve yaptiği vücutla zaten muhtekulade olan şahsini dehşet-ül vahşet kategorisine taşımıştır.

kendisine buradan sen naabersin yaa?? diye sormak isterim.
gerçekten kıvanç tatlıtuğ'dan yakışıklıdır nazarımda çünkü yakışıklılık sadece kusursuz bir surattan ötesidir. ha ama beren-kıvanç sanki daha bir yakışıyorlar o ayrı, vazgeçsin beren sevdasından o yüzden.
...bal ne ki şeker ne ki
türkiye'nin en iyi oynayan en yakışıklı jönü olan adamdır. en ergen zamanlarımda yapmadığım apaçiliği şimdilerde yaptıran insan ötesi varlık aynı zamanda... bir insan nasıl böyle rol yapabilir, dizide böyle severse gerçekte nasıl sever diye saçma ve cevabı beni ilgilendirmeyen şeyler düşündürüyor insana. heybetüstü kişiğine yılan yağıyla mı besledi naptığını anlamadığım saçlarıda daha iyi olamazdı heralde.
esmer güzelidir. saçlarını uzatınca şansı açıldı. yabancı damat ı izlerken bu adam kesinlikle başrol oynar dediğim arkadaş.http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=104722
Yazıyorum siliyorum, yazıyorum siliyorum ne yazsam biraz eksik biraz yavan kalıyor sanki... Bir ay içinde değişik yerlerde tam üç kere karşılaştım ama konuşmaya cesaret edemedim. Çok sempatik ve sıcak görünüyordu ama yapamadım işte...
Sana bakmak,
bir beyaz kağıda bakmaktır her şey olmaya hazır,
Sana bakmak,
suya bakmaktır gördüğün suretten utanmak,
Sana bakmakmak,
tüm rastlantıları reddedip bir mucizeyi anlamaktır...
saçlarına bitilesi elemandır efendim. ayrıca oyunculuğu da gerçekten iyidir.
Tatil fotoğrafları beni benden aldı yine... Kaş'a gitmiş tatile evet evet Bodrum ya da çeşme değil şükürler olsun ki... Bu seçimi ile sadece yakışıklı ve iyi oyuncu değil aynı zamanda ne kadar ince zevklere sahip bir adam olduğunu ortaya koymuştur efendim... Aynı zamanda bana şimdi Kaş'ta olmak vardı anasını satiyim dedirttirmiştir.
seside kendisi kadar güzel olan insan...
o gözler... o gözler... başka... sevilmemesi mümkün olmayan insandır... aşktır... çünkü o engin aşkyürektir...
bihter behlül'ü birleştiremedik ama fatmagül kerim ilişkisi reelde çok büyük ihtimalle gerçekleşmiştir.

(bkz: beren saat engin akyürek aşkı)
abartılan bir tip daha.sıradan bir insandır kendisi, saçları kessin, görelim.

hacım hemen abanma eksi butonuna.yakışıklı dediğin kıvanç gibi olur.adamın saçı uzundu, yakışıklıydı, sonra 3 numara yaptı, yakışıklıydı.

hem bu sözü geçen engin karizmatik de değil.

edit:ulan kırk yılda bir abanma eksi butonuna ayakları yapmışım, tutup da bu entrymi en kötü 3. entrym ilan eylemişsiniz.iyi ki basmayın dedik mına koyyim, bir de basın deseydik sözlükten attırırdınız herhalde.
Aslında hiçbir söze gerek yok adam duruşuyla , mimikleriyle ben oyunculuk için doğmuşum diyor. Bana ne kadar az rol verselerde bu diziyi ben götürüyorum diyor. Beren olan ahenklerinden zaten söz etmiyorum. izleyen herkes anlamıştır zaten. Ama biliyorum bu adam ileride tam bir jön olacak.