bugün

Son filmi "yolun açık olsun"da inanılmaz, muhteşem, fevkalâde, diyeceğim bir oyunculuğu yoktu ama cidden iyiydi ve içime işledi.

(bkz: yolun açık olsun film)
Disney plus "kaçış" filmini aşırı merak ediyordum ama hesap açmaya niyetim yok. içime dert olurken netfilx yakında ya bır bakayım dedim pazartesi günü "yolun açık olsun" filmi yayinlanacakmis burada da.
Shell reklamları da var. Adam atak yaptı önceden bir yerde yoktu şimdi her yerde. Evlenecek misin adam bu ne azim?
Hem tipi hem fiziği kardeşime çok benzeyen oyuncu.
Kaan urgancıoğlu ve kıvanç tatlıtuğ ile birlikte başrol olduğu bir dizi çekilirse efsane olacağını düşündüğüm oyuncu. Bu 3'ünün olduğu dizide ne entrikalar ve olaylar döner.
dün gece ile birlikte sanırım 8. Kez rüyama giren aktör. Ulan bi eskiden sevdigim adam bi bu hep rüyamda. Her defasinda da sanki aramızda bir dostluk varmış gibi görüyorum. Sevdiğim adama çok benziyordu bir aralar onu özlendiğimde de engini görüp öyle bi sarıldım ki sanki sevdiğim adama sarıldım böyle. Genç kızların rüyası falan derler ya bu öyle değil içten hep gördüğümde. Dün gece de öğretmenimizdi. Nedense.* canım ya.

Sosyal medya filan kullanmiyor ama eğer bunu okuyorsa kendisine umarım rüyalarımda gördüğüm kadar samimi ve içten bir insansındır demek istiyorum.*
Seviyoruz kendisini.
Bir küçük Eylül meselesinde çok beğenmiştim sonra niyeyse pek tırt geliyor.
Yeteneği, popüler kültüre kurban olmayan duruşu ile takdiri sonuna kadar hakeden oyuncu.

Ve bence aşşşırı yakışıklı ve hoş bir adam.
Keşke benim ossaaa dedirten cinsten ehehehehehe.
Seviyorum uleeenn!
'Hem Oyunculuğu hem tipi hem de karakteri bu kadar iyi olan başka insan görmedim' dedirtebilen insan.
Ayrıca kitap yazdığını duyduğumda da çok sevinmiştim, böyle mütevazı bi karakterin duygularını, düşüncelerini okumak insana çok şey katabilir.
Engin akyürek'i hiç magazin haberlerinde göremezsiniz ayrıca. Özel hayatının ya da başka bi şeyin kariyerinin önüne geçmesine izin vermedi hiç.
Umarım başarısı giderek katlanır.
Ayrıyeten güney Amerika'da azımsanmayacak kadar hayranı vardır.
ailesi için 550 bin lira değerinde lüks bir araç satın almış.

http://www.hurriyet.com.t...1156484&utm_term=post
Fotografta arkada bulunan 'yunus emre enstitusu' pankarti gozlerden kacmadi. Bunlar bir beyza okullari iki.
Brezilya'da kadınlar altın günü değil Engin Akyürek günü düzenliyorlar..

görsel

http://www.posta.com.tr/b...-fotograflihaberi-1351757
oyunculuğu fena değil ama seçtiği projeler çok tırt.
Bazı hareketleri çok tuhaf olan oyuncu. Abartılı abartılı orayı burayı yıkıp dökerken fln hareketleri bi orantısız ve tuhaf. Bir de ellerin de bi sorun var gibi, sanki romatizmalı. Neyse idare eder bir oyuncu işte.
Samimi bulduğum oyuncu. içine girdiği her karakterin acısını hüznünü öfkesini yansıtabiliyor. En azından ben hissediyorum.
Üniversitede beraber okuduğumuz kişi. O zamanlar kivirdigi bıyıkları ve uzun kaşe montuyla fakültede boy gösterirken nereden nereye geldi.

Helal olsun!
ülkedeki düz oyuncular listesindeki sanatçılardan bir tanesi.
Duruşunu, işine odaklanıp, medya maymunluğuna soyunmayan ağırbaşlılığını takdir ediyorum.
Ayrıca fazlasıyla beğeniyorum. Kııpps...
işini iyi yapıyor.
Oyunculuğu iyi olan esmer delikanlı.
Kalitelidir bir kere ayrıca hayranı oldugum oyuncudur. Sosyal medya kullanmamasina rağmen diger oyunculardan daha aktif bir hayran kitlesi mevcuttur. Ki bu hayran kitleleri hayırlı işlere vesile olmuştur. Yani engin akyürek kaliteli oldugu ve aagda solda magazine malzeme vermeyen bir oyuncu olduğundan cok konuşmuluyor. Genellikle işini iyi yapanların şanssızlığı.
ben henüz ortaokul öğrencisiyken, (bkz: yabancı damat)taki kepçe kulak, baklavacı çırağı halleri hakkında "ideal tipim" beyanı verdiğim, o dönem için bu beyanımdan ötürü kankilerim tarafından örselendiğim oyuncu. yıllaaar geçti ben enginden geçtim, üstüne nice ideal tipler eskittim ama o yıllarda gördüğüm cevher parladıı parladıı ve engin akyürek benim gibi nice genç kızın beğenisine mazhar olur oldu. huh. değişik bir aurası olan, gözlerindeki parıltı ayrı bir hoşluk katan iyi oyuncu.
Canım cigerim hasretle bekledigimdir.
Yeni dizi haberlerine guvenmiyordum ama netlesti az once instagram da cekim videosu gördüm. Sonunda.
Bir yandan da sebahattin ali nin kürk mantolu madonna kitabının filminde raif efendi yi kabul ettiği söyleniyor. Normalde o kitabın film olarak kalitesini yitireceğini düşünürdüm. Izlemem demiştim. Umarım gerçektir ki o rolü cok iyi oynayacağına inaniyorum. Sen ol ben evlendirme programı bile izlerimm zaten.

Tekrar ediyorum;canım cigerim esmerim benim hasretle yolunu gozlerim senin.
(bkz: yakışıklı diye yutturulan ünlüler)
bu kategoridedir.
yeni dizisi Esaretin Bedelinden haftalık 60 milyar alacakmış. kendisine Partner olarak düşünülen Serenay Sarıkaya ise 50 milyar alacakmış.

http://www.hurriyet.com.t...0236648&utm_term=post
erzincanlıdır, hemşehrimdir. iyi oyuncudur ve beyefendi adamdır.