bugün

"türkiye'nin yıldızları" aldı yarışma programı sayesinde oyunculuğa başlayan ve zeki demirkubuz'un "kader" filminde de gördüğümüz yabancı damat dizisinin kadir'i.
bir bulut olsam dizisindeki karizma başrol oyuncusu. yabancı damat dizisindeki karakterinden sonra bu karakteri hayli hayranlık uyandıracak kızlarda.
oynadığı bir bulut olsam dizisinin internet sitesinde, bir izleyicinin garip bir yorum yaptığı insan.

--spoiler--
ya bu adam resmen hasta arkadaş ya.kızı kendine mal etmiş.berfu boşunamı dedi sapık die.valahada sapık...kızı esir almış bırakmıo.kızı vurdu.doktora dokunma dio.yav kız ölecek be geri zekalı...ruh hastası bu ya...bu arada kimse bişey demesin ama doktor ile narin birbirlerine çok yakışıolar...o ağa bozuntusuda kıskansın...ohh...ohhhh...
--spoiler--

bu gazla, bunu dışarda yakalasalar, döverler valla *
gözleri ömre bedel sanatçı kişilik.
(bkz: orta çağdan yeni çağa skolastik felsefe) adından muhazam oldu kadar, istanbul dahii, bulunması oldukca zor olan kitabın yazarı.
bir bulut olsam dizisini izleme sebebimiz olan oyuncu. (bkz: tek kişilik dev kadro)
insandır. her lafa girmez, her işe göz kırpmaz, her kadına el sallamaz, hisslerine güvenen, çok okuyan, ankaralı bir adamdır.
adıyla ilgili sözlükteki sayfa sayısına da bakınca, beren saat'in şöhretinden yemleneceğine kani olduğum,

"fatmagül'ün suçu ne" adlı dizide oynayacak olmasına anlam veremediğim şahsiyettir.
kanal d nin yeni yayın sezonunun tanıtım filminde gördüm. o saç olmamış be engin. 80lerden çıkmış gibi. ürktüm.
sadece bakışlarıyla bütün diziyi götürebilecek yetenekteki oyuncu. (bkz: fatmagül ün suçu ne)
uzun saçlarla bildiğin italyan taşlarına benzemiş olan kişidir.
behlüle iyi bir alternatif aslında. sarışına karşılık esmer deniyoruz şimdi de.
psikopat rollerini süper oynayan, fanı olma noktasına geldiğim yakışıklı oyuncu.
şimdiye kadar hep psikopat aşık rollerinde oynamış olsa bile (bkz: bir bulut olsam) (bkz: yabancı damat) o sevgi dolu bakışları ile hayranlığımı kazanmış oyuncu kişilik.
görsel
fatmagül'ün suçu ne adlı dizi'DE oynayan oyunculuğunu çok beğendim aktör. bence potansiyelli oyuncularımızdan. hatta olmuş da diyebilirim. söz konusu dizi'DE repliğinin olmadığı anlarda bile sırf bakışlarıyla konuşmaktadır. bu da olduğunun kanıtıdır. ham değildir artık.
umarım daha çok yapım'da görürüz kendilerini.

hatta sidik yarıştırmak gerekirse beren saat ile olan sahnesinde hangisinin daha iyi oyuncu olduğuna karar verebiliriz belki ;

http://www.youtube.com/watch?v=u5deHhdcVu4
Öldüren bakışlı, acayip karizmatik, pek bir başarılı oyuncudur. Resmen aktördür. Hem de öyle sırf kara kaşi kara gözü için beğenilen oyunculardan değil, bildiğin cevherdir. Her dizisini sıkı takipteyim. Umarım " fatmagül ün sucu ne" uzayıp senelerce sürmez de bizde onu farkli rollerde görürüz.
Akalın hanfendi "Çok güzel ağlıyor. Oyuncu olarak da beğeniyorum ama Nişantaşında yana yana geçtik, bana yetti. Klibimde oynatacağım onu"demiş.
bu arada yeni farkettim ki "yana yana" yazılmış haberdede. hey allam bi a harfi fazlalığıdır sanırım, nasıl da deişiyo anlam. güzel türkçem.
asıl demek istediğim
- hanım hanım kendine gel...ne bu kendini begenmişlik, ne bu ben merkezcilik, ne bu otoriterlik, oynatICAM mış. eğer ben bu adamı medyadan diziden ordan burdan tanıyosam.. akalına, bir bardak su ikram etmek isterdim.
psikopat rollerini de*, ılımlı asik rollerini de ** ziyadesiyle oynayabilen, tipi ile filan da gayet karizmatik bir oyuncu. kanal d disinda farkli projelerde, ayni zamanda da tiyatro tozunu yutmak uzere de, sahnede gormek isteriz kendisini.
-Fatmagülün bütün sucunu sirtladigindan,dikkatimi cekmis,
-google de arastirirken -bir bulut olsam-daki deli Mustafa rolüne tiryaki etmis, "Allahim banada böyle bir manyak nasip eyle"diye dua ettiren,
-Türkiyenin yildizlari görüntülerine bakinca,cirkin ördek yavrusundan bir kugu olmus dedirten sahsiyet
inanılmaz bir oyuncudur. müthiş bir yetenektir. fatmagül'ün suçu ne adlı dizi'De yardırmaktadır. aha bu da 19.bölümün son sahnesi ve kerim tiradı ;

http://www.facebook.com/v...492329698311&comments
türkiye'nin yıldızları'nda dikkatimi çeken ve o günden bugüne beğenerek izlediğim oyuncu.
bakışlarla konuşmak=engin akyürek.
istanbulda kızların yolda karşılaşıtığında agızlarını bir karış açıkta bırakan, ekrandakinden daha yakışıklı aktör.
not:Bu şahsın yakışıklılığını bir erkek olarak kıskanma olayım daimdir. mümkünse aynı şehirde mekanda olmak istemediğim aktör.
adam normal ölcülerde yakisiklimidir? asla. hele Türkiyenin yildizlari yarismasindaki resimlerine bakinca, tam bir cirkin ördek yavrusudur. ama adam nasil bir evaluation gecirmiste, bu karizmatik hale brünmüstür.cevabi yoktur.saclari uzatasrak kepce kulaklari kapatmasinin büyük rolü oldugu kesindir.

Bir Bulut Olsam dizisinde Mustafa Bulut karakteri ile döktürmüs, psikoptlarin da hayaran kitlesi olabilecegini göstermistir.bu nasil sevmek, bu nasil bir kadina amborgo koymak dedirtmistir.

Ankaralidir, hemserimizdir diyerek bagrimiza basmaya can attigimiz oyuncudur.
kulağıyla çorba içebileceğiniz sevimli aktördür.
güncel Önemli Başlıklar