bugün

TT arena açılışında rte'nin yuhalanması sonucunda böyle bir konuşma yaptı;
- Bu yuhalanmayı en son hak edecek kişi sayın recep tayyip erdoğandır. yıllardır galatasaraylıydım, artık değilim. galatasaray konusunu rafa kaldırdım dedi.
Gerçek bir taraftar olsaydı böyle bir şey yapmayacağını tüm taraftarlar bilir. benim düşünce sadece bir yalakalıktı. zaten kıdemli galatasaray taraftarının sizin gibilere ihtiyacı yok efendim.
Sanırım bunu galatasaray camiası da endişe ile karşılamıştır. Yazıklar olsun galatasaray bak gördün mü gül gibi adam gitti. tüüüüü..
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
akıllı adamdır.
geri dön geri dööön,ne olur geri dööönnn.!!! şarkısı asla senin için söylenmeyecek.
galatasarayı bıraktıysa eğer, gelsin benim takımlarımı tutsun. *
galatasaray taraftarının yarım kilo sakaldan mahrum kaldığına delalet vahim bir hadisedir.
galatasaray'a dönmesi için ekim'e kadar süre verilmesi gerekir.
Hiçbir eneRji Bakanı Galatasaray'dan büyük değildir.
(bkz: galatasaraylı olarak adlandıramayacağım bir grup)

ulan ne kolaymış galatasaraylığı bırakmak. adnan polat gerçek galatasaraylılıktan söz ediyordu dimi. benim takımları tutabilir artık.
galatasaray taraftarını hüzüne boğan olaydır. yas tutulası,panik yapılası cinsten.
galatasaray'ı daha bir şevkle tutma nedeni. hatta siyasilerin hiçbiri takım tutmasın, içinden tutsun tutmak isteyen varsa.

-malumatcan biliyor musun ben galatasaray'ı bıraktım.
+sigara mı bırakıyorsun amk?
-valla çok kızdım bıraktım daha tutmuyorum.
+isabet olmuş.
"ülkesinden geç dönen ve antremanlarda yuhalanan enerji bakanı, hagi tarafından paf takıma gönderildi.
bu cezayı yetersiz bulan galatasaray yönetimi enerji bakanı için takım arayışlarına hız verdi.
enerji bakanını paf takımda bile görmek istemeyen galatasaray taraftarı, işi abartarak bakanı sarp sınır kapısına kadar kovaladı."
zeki adamdır.
ali samiyen arazisine baraj yapılamaycağını öğrenmiştir.
milyonlarca taraftarı göz önüne aldığımızda çok da büyük bir kayıp olmayan durumdur..
elm sokağında yaşadığı düşünülen bir insanın üzerinde durulmaması gereken beyanatıdır.
galatasaray taraftarının çok güzel işler yaptığına işarettir.
başbakan stadı vermemekle tehdit eder, adnan protestocuları fişler, toki başkanı gider yapar,enerji bakanı da elektriğimizi keser artık....
ama 40.000 kişiden yedikleri ayarın acısını çıkaramazlar.
darısı abdullah gül'ün beşiktaşı bırakmasına.
an itibariyle galatasaray taraftarları yas günü ilan etmiş, takımımızın rengi sarı kırmızıdan siyaha dönmüştür. herkes ağlamakta, gözyaşlarımız sel oldu denizlere dökülüyor.
çok mühim bir mesele. ciddiye almakta fayda var. valla.
(bkz: zannedersem tek eksiğiniz enerji bakanıydı)
duyduğum an acile kaldırıldığım olaydır. bayraklar yarıya inidirilsin.
bırakırsa ekime bırakmazsa da s.kime kadar dediğim şey.
umarım müslümanlarda tayyibi protesto ederlerde , bunlar müslümanlığı bırakılar tüm islam alemide dinle siyasetten kurtulup rahat bir nefes alır dedirttiren hadise.
(bkz: gitti de gitti)
güncel Önemli Başlıklar