3

endoskopi için 2 ay sonraya sıra aldım akp çok iyi

1. 1.
    "ağzım götüme döndü, en az 2 ay sonra teşhis konacak ama çoh eyi yine de herşey, ohhh zevkle bekliyorum ağzıma girilmesini" demektir.
    #36019912 :)
  2. 2.
    inadına akepe diye eklenir...
    #36019921 :)
  3. 3.
    Allahtan kolonoskopi bedava, her fırsatta yapıyorlar.
    #36019928 :)
  4. 4.
    hayırsılı ile şu referandum sonuçlansa.
    #36019943 :)
  5. 5.
    Ultrason için 25 gün sıra beklemekten daha iyidir. Ulan ultrason lan ultrason. Yapılması inanılmaz zahmetli, çağın ötesinde teknoloji gerektiren bir işlem değil. Jel sürüp bakıcan alt tarafı. Önemli birşey olsa 25 güne ölürüm lan ben.
    #36019960 :)
  6. 6.
    2 ay sonraya alınabilmişse, şanslısınız demektir.
    6 ay sonrasına verildiğini gördü bu gözler! Yani ölmezsen, gelirsin randevusudur bu!
    Hastanelerde sıra yok deyip, akp' yi pohpohlayan tayfa ya çok sağlıklı ya da devlet hastaneleriyle işi olmayan para babaları.
    Bilemedim!
    #36019970 :)
  7. 7.
    Az önce diş için sıra beklemekten şikayet eden arkadaşa söylediklerimin aynısını buraya ekliyorum.

Buradan ulaşabilirsiniz: https://www.uludagsozluk.com/e/36019937/

Dipnot: Ciddiyim başlık açarken biraz mantık kullanın.
    #36019984 :)
  8. 8.
    bide bunun patoloji sonucu var .ohoo ülke coooğ eyi.
    #36019988 :)
  9. 9.
    paşganlıgtan sonra her şey belaş

bizim kahvedeki dayılar öyle diyo.
    #36020189 :)
  10. 10.
    Hastane hademesine 1 paket sigara alınarak öne aldırılabilecek bir tarih.

50 lira vererek ilaçlı mr ' a girmiştim öğle tatilinde. Yoksa 2 hafta beklemem gerekiyordu. Bir de durumum çok acildi o sırada. Kör olmuştum adeta. Beyninde şant olan çocuğa 1 ay sonraya randevu vermişlerdi. Onun da durumu acildi aslında.

Üniversite hastanelerinde mesela doktorun özel muayenesine gidiyorsunuz. 300 - 350 lira neyse ücreti veriyorsunuz ama doktorlar bir not yazıyor. Ne yapılması gerekiyorsa pat yaptırabiliyorsunuz.

Hastanede acil sırasında beklerken , önümde ölen oldu. Özel hastanede yanlış teşhis koyuldu.
    En güzeli hasta olmayın. En basit tahlil için 10 gün sonraya randevu veriyorlar. Devlet hastanelerinde yığılma var. Hastaneler yetersiz.
    Kimse sağlıkta reform falan diye tutturmasın. Eskiden hastanelerde kuyrukta bekliyordunuz , şimdi evinize gidip günlerce bekliyorsunuz. Ne değişti sahiden?
    #36020254 :)