bugün

En son neye güldüğümüz sorunsalı?

demin arkadaşımın;
yarın cumaya gitme marx ve lenine ihanet etmiş olursun sözü ile gülme eylemini yerine getirdim sanırım *
yazdığım kızın saç stiline. 60lar biteli 50 sene oldu amk.
"Eşorfmanlı Şevket Hoca"nın son bölümünü izledim. Gülmekten uykum açıldı.
Baldız yerine baldır diyen kendime.
Bu akrabalık durumlarını hiç bilmiyorum ya.
Kibar Feyzo filminin ağaya beleş sahnesi..
şerefsizim hatırlamıyorum. şimdi güldüm.
ben salagim galiba ya. karsimdaki en yakınımda olsa tanımadığım ama ruhu bana yakin gelen kanimin biraz ısındığı biri de olsa mal mal tebessum ediyorum, yaptigi espiri komik olmasa da gülüyorum. hani en son güldüğüm seyi söylesem buna mi güldun amk der gulersiniz.
gülmek guzel yahu
yalanciktan olsa bile vucut gercek saniyomus karsidaki de gercek sanip mutlu olur zaten.
win win win durumu yani.
gülün
görsel
Şu resme baya bi gülmüştüm.
görsel
dün gece arkadaşımla izlediğim bir video da kadının diğer kadınla konuşurken durmadan bağırıp çağırması ve ardından alo alo neden cevap vermiyorsun be diyerek trip atması çok komikti.
kendime.
derse geç kaldım bahane olarak 'hocam yoğun hava şartları nedeniyle geç kaldım' dedim, halbuki geç uyanmıştım.
(bkz: kardeş payı)
figonun ceketine ve girilen entry'lerine..
Şu karikatüre. http://www.uludagsozluk.com/e/38252106/
Sınavdaki sıçış şeklime.
görsel
Ağlanacak halime güldüm.
Gotume. Gecenlerde kavga etmistim. Nasil tekme atmislarsa ikiye bolunmus. Gorunce aldi beni bir gulme.
görsel
görsel
bu gün kendime uyguladığım bir şey oldu. sanıyorum aşık oldum sözlük.

şaka şaka yok öyle bir şey... bu gün yolda yürüyüp muhabbet ederken, hemen yanımızdan geçen kızın biri beni kendime güldürttü.

hızlı adımlarla insanların arasından fırt diye geçerken bir an hayatın durmasına neden olan iki çift göz gördüm. tabi o anlar efektif bir şekilde akarken kulaklardaki çınlamayı ve kalabalığın içindeki, o ve ben hissini anlatamam. bir süre belki de milisaniyelik bir dilim bilemiyorum. öyle bir slow motion aktı ki zaman. ne duydum, ne de tepki verdim. taa ki gözlerimiz birbirinden ayrılana kadar. sonra arkadaşımın belli bir yaşa erişmiş olmasına rağmen hala ergen tipi olan, at ağızlı o yüzünü gördüm. bi sarsıldım kendime geldim.niçimden hayaller, hayatlar da dedim...

sanırım benimle biraz billur geçti, çünkü ne dediğine cevap verebildim ne de tepki, pişmiş kelle gibi sırıtmam dışında.

acaba o da böyle gülümsemiş midir? diye sorarken ona etrafında bize katılması ile birlikte gülmeye başladık. sanırım uzun bir süre sonra öyle güldüm. elim ayağım karıştı sözlük.
görsel
Arkadaşım ve eşiyle çektirdiğimiz nikah fotoğrafına. Bugün çok yakın arkadaşımın nikahı oldu nikahtan sonra ben o ve eşi fotoğraf çekildik. Biz birbirimize çok yakın durmuşuz gayet samimi çocuk on metre ileride duruyor gören de damadı shopla mı koydunuz diyip durdu çok komikti.
https://m.uludagsozluk.com/e/38255169/

(bkz: sevgilinin memelerine fıçi fuçu yapmak)
apartman sakinlerinin kapı üzerine yapıştırılmış suyu idareli kullanalım hali yıkamayalım yazısının üzerine yazılan yazılara.
güncel Önemli Başlıklar