bugün

8 yaşımdayken.
2006 yılında.
Yuh amma zaman geçmiş!
Ben ölmeden önce.
15 şubat 2013.
2 yıl falan oluyor. ah sitare şiirini ne zaman okusam içimi bir sızı kaplar...
2015.
3 yıl önce.

Aşk olmasa bile çok kuvvetli bir sevgiydi.

En son o işte.
Sonra öyle kuvvetli bir şey olmadı.
(bkz: din diil ivilsi gin)
Gerçek olarak bi lise 1 de olmuştum. Gerisi boş.
E) Hiçbir zaman
En son 3 saat önce tavşantepe metrosunda bir insancık görmüştüm ki haleti ruhiyyem tamamen değişti bir gün anda bu kadar güzel olur 90+ golü gibiydi resmen.
Her an her saniye oluyorum kocama. Csnim kocam . iyiki seni tandim iyiki sana aşık oldum. Gün/eşim sin sen benim.
Aşık oldum mu olmadım mı bilmiyorum, Başımızdan geçti bir şeyler ancak aşk mıydı bu şüpheli.
geçen sene mayıs aylarında aşık olmuştum. ulan o kadar sevinmiştim ki, en sevdiğim ay mayıs, hem bahar geldi, hem de duygularıma, gönlüme bahar geldi diye. ama ne yazık ki, platonik ve kursakta kaldı. kursakta kaldı dememe bakmayın, öyle kalsa bile, ona aşık olmak çok güzeldi. öyle kolay kolay aşık olan biri değilimdir aslında. yani daha doğrusu, aşık olmayı isterim ama zihnimde bir acaba olur. bu bahsettiğim de acaba olmamıştı baya baya sevmiştim. her şeyi engelledi. ama aşık olmamı engelleyemedi ya, en çok ona sevinmiştim. tabiri caizse, üstünü karalamadım, karaladıkça daha çok belli olur diye. yavaş yavaş silinecek zaten. ve belki de silinip, yerine yazılanla daha mutlu olacağım, kim bilir.
Aşk bana uzak bir meşkale artık. Ben bir daha aşık maşık olmam. Karnımızı zor doyuruyoruz. Birde sevgili olayına giremem.
geçen günlerdeydi. fakat pişman etti aşık olduğuma. zaten öncekilerde de hayır yoktu. ya ben kötüyüm ya da seçtiğim kızlar bana göre değil.
şimdiki zaman diliminde.
7 yıl önce.. 7 yıl uzun bir süre.. Aşık olmaktan değil de yanlış insana aşık olmaktan korkuyor insan.
en son 1986 de aşık oldum..
Olmadım iyiki de düşmedik bu çukura.
Biraz önce. Sevgili kocam in sesini duyunca yine aşkım tazelendi. O bakış işte o gülüş o ses hepsi birer aşk.
2012 yılının ağustosunda karıma aşık olmuştum.

şükürler olsun, hala da öyleyim.
2016 sonbaharında.
içinde bulunduğum her an. Aşığım.
2015. Ocak ayı.
2018' te kursta bir çocuk vardı. Derste sürekli onu izler, defterin kenarlarına bakarak onu çizerdim. Çocuğu görünce kitleniyordum. Çocukta tabi haliyle ona tip tip bakınca anlamıyor o da tip tip bakıyordu. Yılbaşı günü (o gün kurs var) nasıl olduysa ilk defa beni fark etti. Aslında hep deste çizim yapardım. Çizimimi görünce: "oha, sen mi çizdin" filan dedi. Sonra diğer çizimlerine de bakabilirmiyim dedi. O an ne diyeceğimi bilemedim. Tamam bak dedim. Onu çizdiğim çizimleri gördü. Altında adı yazıyordu. Ama birşey demedi yine sadece bir süre şaşkın şaşkın baktı. Resme baktığını fark edince defteri hemen elinden aldım. O an ilerde çocuklarımıza anlatacağımız güzel bir anıydı benim için. Sonra sevgilisi olduğunu birinden öğrendim
Artık o benim için yıllar sonra başkalarına anlatıp güleceğim bir anı.
güncel Önemli Başlıklar