bugün

kimseye seni seviyorum demedim belki sevgi ifadesi olarak canım veya benzeri gibi kelimeler kullanırım ama seni seviyorum hayır boğazdan çıkmaz o söz kimseyi sevmeye hazır değilim çünkü.
(bkz: hiç kimse)
Yeğenlerime.
Amansız yâre.
kız kardeşime.
ben sevdiğime söylerim sevdiğimi.
ben de öyle yetişmedim. büyürken bu lafı işitmedim hiç.
ama görebiliyorsunuz yanlışı doğruyu, biraz cesaret sadece.
(bkz: kızıma)

Yüzünde cennet diye açıldım, o ise kalbimdeki cennet.
Kusura bakılmayacaksa kendime dedim.
Eski sevgilime söylemiştim aylar önce.
kızıma...hem de defalarca...hayatımda olup bunu duymayı hakkeden çok az insandan biri...
Beyza ya söyledim kankam olur kendisi, durduk yere söylüyorum zaten genel olarak. Sağ olsun o da beni bozmaz o da seni seviyorum der ve dedikoduya devam ederiz.
Sevdiğim adama...
Uzun zaman sonra dün gece ona dedim. Açıkçası ilk o dedi ve duraksadım bir an. Kısacık zaman geçmişti tanışmamızdan beri ve aklımda hiç böyle bir şey yoktu. Zaten böyle güzel şeyler de pek planlı olmaz.
En son hatuna dedik.aramız biraz limoniydi. Bir anda düzeldi.
Kuzenimin kızına.

Küçücük fıçıcık içi dolu turşucuğum beni özlediğini söyledi. Ben de o bal damlayan cümlesi karşısında mum gibi eridim.
bu arkadaşa,
görsel
Bu dünyada iki şey varmış söylendiğinde vücut bulan, görünür olan, bilinir olan. bunların ilki; sevgiymiş. O yüzden, canlı-cansız her neyi seversek sevelim, bunu dillendirelim. Bitkiler; kendilerine sevgi sözleri söylendiğinde daha verimli olurlarmış. Japonya'da heykeli olan, köpek haçiko'yuda anımsayalım. Hani kendini seven sahibini, vefatından, kendi ölümüne kadar, tren istasyonu önünde, tam dokuz yıl bekleyen. Aklı olan insanı, yani sevildiğinin idrakinde olan insanı düşünelim birde; Neler başarmaz seveni uğruna.
Söylendikten sonra şekil kazananın ikincisi ise nefretmiş. Acizane, Onu ne aklımıza nede dilimize getirmeyelim, temennisiyle.
canım kızıma tabiki onu çok seviyorum.
Kendime!
hatırlamıyorum yeminle.
Hatırlamıyorum, 7 8 yıl önce olmalı.

Ben inanmadığım bir şeyi söylemem.
Yorgan ve yastıģıma. Onlar olmazsa ben bi hiçim.ewed
Güzel karıcığıma.
En son dediğim kişiye bunu son defa söyledim.
Bu aksamustu babaneme. Onunla her konustugumda telefonu kapatmadan mutlaka seni cok seviyorum derim,eger duyduysa ki agir isitiyor ve dogal olarak bazen duymuyor ben de seni cok seviyorum zeytingozlum der o da. Nasil derler, sesinin guldugunu hissederim bunu soylerken.
Bunun disinda kalbimdeki sevgiyi kimseye soyledigime hic pisman olmadim. Birini/bir seyi sevmenin keske denecek bir yani yok bence.
Keşke dediğim kişiye. Hayatımda ki, ilk ve tek keşkeye. 9 sene öncesine.
güncel Önemli Başlıklar