bugün

(bkz: james patterson)
Eğer benim ikinci bi kişiliğim olsaydı ve ben onu tanısaydım muhtemelen o olurdu fakat bu kullandığım kişilikten çok memnunum iyiki var.
Elimde görüntülerin var.
the reaper kanım kaynamadı. Fikirler uyuşmuyor efendim.
genellikle insanları milletlerine göre genelleyerek aşağılayan faşist yazarlar ile aklı sadece uçkurunda olan, kafası sürekli belden aşağı çalışan yazarlar.
(bkz: birkilobytealabilirmiyim)

hiç sevmem, adi herif.
sevdiğim yazar yok dedirten başlık.
Beni yazarsanız serçe parmsğınız sehpaya çarpsın. Duş alırken soğuk perde sırtınıza yapışsın.
bik bik.
(bkz: baris sever). Bugün başımızı şişiren dengesiz.
jimmy tudeski değildir çünkü o yazar bile değil. oytunkaran da değildir çünkü onun yazma yeteneği sıfır yani yazar olarak adlandırmak yanlış olacaktır. bik bik diyeyim ben de herkes gibi.
(bkz: elimde görüntülerin var)
(bkz: allah yok din yalan)
(bkz: system error)
Bir insan bir insanla zerre muhabbeti olmadan gicik olup habire ona olur olmadik yerde salca olabilir mi ruh hastasiysa olabilir. E her hav diyene host da diyemiyecegime gore sana serbest istedigin kadar cemkirebilirsin.
Kiminle ne yasadigi derken nickaltinizda aglayip sonra sozlugu terkedenler
Kiminla kanka oldugu derken hergun birbirine gofret ismarlayanlar da sayilirsa skor sizde baya var zannimca.
söylenmek istenmeyen yazarımsıdır.

öyle biri vardır ki, iki yıldır kimseyi eklemediğim donuz listesine ilk sıradan yerleşmiştir.

nickini görmeye tahammülüm yok. evet.
Kendim.
Valla kimse zerre umrumda degil. Buradaki hic kimse de oyle. Hatta sevgili olanlari ilk ben tebrik ederim ama insan once kapisinin onunu supurur. Burada cete olup milletin nick altina muhtelif basliklara yazmadan once kendisine bakar. Benim kimsenin Nickaltinda olumsuz entrym yok. Yazarligini sevmezsem okumam gecerim. Aylarca sagda solda orada burada zan altinda birakacak entryler girmem. Giriyorsan da duyacagin laflara elitist duyarlar kasmayacaksin. Ben yine insanligimdan dikkat cekme cabana canak tutuyorum insallah mutlu olmussundur. Bu gunluk bu kadar yeter.
Umrunda gibi entry hacmine bakilirsa. (bkz: bik bik)
Bı sik bilmeden had bildirmeye çalışan andavalların alayı.
Akpyi savunan yazarlar.
(bkz: başlık açıp kaçan yazar)
Yobaz cahil koyun yazarlar üstüne alınsın.
Beni sevmeyen var mı ?
o kendini bilmiyor.
Çoğu silik olmuş darısı diğer sevmediklerimin başına gözüme ağzına yüzüne vuracaksın yumruğu.
güncel Önemli Başlıklar