bugün

daha tam anlamlı karar veremediğim şeydir.
tanım : yazar, yaratıcılığını kullanarak profesyonel bir şekilde eserler üreten kişidir.
not: sözlük yazarı değil.

not2: (bkz: slyvia plath) bu kategorime girebilir. kendisini çok okuyamasamda, seviyorum.
(bkz: anket lan bu)
Natalieflyyn.

Sevişmeye bile varım onunla. O derece.
beni yazın lan valla çok sevinirim. bakın şirin taklidi yapıyorum. (:
sözlüğün yüzde 90 nının pislik yazar yazacagi ankettir.
not: tessekkurler kizlar.
sozlukte kitap okuyan yok amk ne kitap yazari dedirtendir.
burdayim gencler yazin ismimi vesselam.
ismet özel.ayni zamanda en sevdiğim sair de oluyor haliyle.
romantik sesli adamdır
ha yazsak, sanki tanıyacaksın.
sözlük yazarı dışındaki yazarlar. pekala başlık sizin ne yapabilirim. kim ne anladıysa artık. bu arada @pislik yazar : okumayan kişiler keşke sözlük yazarı da olmasaydı dedirtti.
Şimdilik Charles Bukowski. Ama sadece şimdilik. Pek kitap okuma fırsatım olmuyor ama okuyorum.. Hunharca okuyorum.
keşke ilk entry'yi okuma alışkanlığımız olsaydı. tanım verdiğim halde, sözlük yazarı söylediniz ya. herkes istediği şekilde anlıyor demek ki.
tabikide delikanli adam :: pislik yazar dir.
iskender paladır.

iyi niyetle açılan şu güzelim başlığın troller yüzünden bombok olmaması temennisiyle.
tanimam etmem ama kesinlikle pislik yazardir ayrica uzun penisli.
tanim: en sevdiginiz yazar.
yeni tanım : edebiyat sanatçısı.
yeni tanım: pislik yazar in taaa kendisidir bu yazar vesselam.
en sevdiğim yazar yok babamın oğlu değil sonuçta , okumaktan hoşlandıklarım :dosto,steinback vb...
illede woman olsun der ve susarım.
yazdığınız entry işine gelmeyince nick altınıza gitmek yerine mesaj atan yazardır.
bu yazacağım ise sevmediğim yazar , sizinle tartışır ve size dolaylı yoldan herşeyi der, sen çok ufak bi salak dersin sinirden, bu sefer şikayet eder, sanki kendisi suçsuz gibi, böyleleri orospu çocugudur işte.
Kendilerini yazanlar değildir.
Stefan Zweig.

Bir kitabına hastayım. Yoksa tanımam etmem ama çok seviyorum o kitabı...
(bkz: gri sehrin adami) daha cok sevecegim bir yazar olamaz galiba.
(bkz: Sabahattin Ali)
hüseyin Nihal Atsızdır.