bugün

sızma natürel sualdir.

ilk olarak marmaray diyor sonra şehirler arası otoyollar diyorum evet..
Rusya, Çin ve iran ile yakınlaşma abd'den uzaklaşma projesi.
Valla sağlik guvencesi olmayanlarin ilgisiz yarim yamalakta olsa en azindan parasiz muayane olmalari projesi olabilir.ama iste oda topal bir adam nasilsa öyle kaldi.özel kalksa herkez esit sartlarda sağlik hizmeti alsa isterom tabiki.
bir kısım bahse değmeyen aktrol propagandacının iddiasının aksine marmaray projesi akp'ye ait değildir.
görsel
sıçtığımız tuvalet taşını altından bile yapsanız gene size oy vermeyiz diyen zihniyetin görüldüğü gibi yapılan hiçbir hizmeti beğenmemesi durumudur.

tanım : istanbulu direkt bursaya bağlayan osmangazi köprüsüdür.
Bir beyne sahip olmasaydım; ‘Yol yabdı’ olurdu. Bahsi geçen oraganın eksikliğini çeken herkesin dilinde bu icraat olduğuna göre çok haksız sayılmam.
128 milyar dolar projesi(!)
Hiç birisi.
(bkz: yol yabdı)
Duble yol. Otobüs yolculuğunda çayı koyuyorsun, dökülmeden yolculuk yapıyorsun. Daha ne istiyorsunuz?
hala geçerli mi bilmiyorum ama bir ara ilk öğretim okullarının kantinlerinde kola vb meşrubatların satışı yasaklanmıştı. bunu baya takdir etmiştim.
hala geçerli mi bilmiyorum ama bir ara ilk öğretim okullarının kantinlerinde kola vb meşrubatların satışı yasaklanmıştı. bunu baya takdir etmiştim.
*SGK nın özel hastanelerde geçerli olması
*Türk lirası'dan 6 sıfır atılması.
güncel Önemli Başlıklar