bugün

ilk postan 50 dakika sürüyormuş çok yorgunum şuan dayanamam.
Cok iyi birisin ama malesef ben kotu kalpli beni yerle bir edecek erkeklerden hoşlanıyorum.
Bir de arkadaşım senden hoslaniyormus o yuzden biz olamayiz dalgasi.
sana layık değilim. (allahın tipsizi ne işim var seninle. yürrrrrüüü anca gidersin)
boyun kısa seninle mi çıkıcam ben dediydi. saçma geldi bana sizce?
"seninle çok mutluyum ama farklı dünyaların insanıyız" ve türevleri. kısaca "hayatımdan siktir git" denilmeyi tercih ederdim oysa. karşındaki insan üzülmesin diye işi duygusallaştırmanın, kendi duyacağı vicdan azabını azaltmak için terkedeceğin insana hayatı zindan etmenin alemi yok.
Derslerime odaklanmam gerek.
Bir arkadaşım isminin baş harfi nedeniyle red yemişti. Evet kız, kendisiyle aynı baş harfe sahip biri olmadığı için reddetmişti. Arkadaşım ise bir dönem ciddi ciddi isim değiştirmeyi düşündü.
Ya şimdiki heyecanımızı kaybedersek?

Hayır kabul etmeyince heyecan da kalmıyor zilli adamakıllı hayır desene.
Makalelerini bana tercih etmisti.

Akademik kariyer yapiyormuş ve hem okuldaki isleri hem de hastanedeki isleri cok yoğunmuş-muş kendine ayiracak vakti yokmus-mus falan filan acik secik konusalan olmasa da mesaj yerine ulasmisti.
çaresizce çıkma teklifi etmezseniz reddedilmezsiniz. kişiyle takılın, vakit geçirin. onun da gönlü varsa zamanla zaten arkadaşlığın ötesine geçiyorsunuz. he illaki duygularımı açacağım kimse beni durduramaz derseniz, belirli bir seviyeyi geçin. oldu ya karşılık alamadınız. ben bana olan tavırlarından dolayı senin de bir şeyler hissettiğini sanmıştım. yanılmışım. görüşmemek en doğrusu diyin. triple karışık şekilde siz reddetmiş olursunuz. ne demişler sana yapılmasını istemediğin şeyi başkaları sana yapmadan önce ilk sen yap.
"ilişkilerde iyi değilim. sevgililerime genelde soğuk davranırım. aramızda bir ilişki başlayamaz, baştan söyleyeyim. ama çok düşük bir ihtimal var" dedi. aslında ortada elle tutulur bir bahane de yoktu.

sonra kalktı "belki yarın sana mesaj atarım. ama atmayabilirim de. kafama göre. belki takılırız" dedi ve siktir oldu gitti. ben anlamadım, red mi edildim, edilmedim mi...

sevgili kızlar, ilişki teklifinin iki cevabı vardır. ya kabul edersiniz, ya red. neden sunmanıza da gerenk yok. ama bu nedir lan? kaç saat geçti üzerinden, reddedilip edilmediğimi anlamadım. yaşadığım olayı anlattığım bazı kişiler "ooo, çok sevindim adınıza" diyor, bazı kişiler "sağlık olsun, boşver gitsin" diyor. insanların her biri farklı yorumluyor.

deli herhalde ayol!
Beni üzmek istemiyormuş.

(bkz: ahahhaha)
O güne dek hiç reddedilmediğim için reddedilmekti. Ego yaparmışım, bak bak bak bir bak Anadolu zombisine bak.

Not: bir süre sonra o geldi ben reddettim. Sen kim köpek?
Ciddi ciddi daha iyilerine layıksın demişti.
Yani ben çok güzel seviyormuşum, karşımdaki öyle güzel sevemezmiş, üzülürmüşüm. Bıraksaydın da buna ben karar verseydim.
Neyse. Bazen iyi ki diyor insan.
tam olarak reddedilme mi bilmiyorum. flört ettiğim bir kız bana şunu dedi:
çok depresifsin... *
neden, kodumun malı demedim. çünkü kadınlara daha doğrusu insanlara saygım var.
belki de bir kaç cümle edebiyat, felsefe filan konuştum. ağır gelmiş hanımefendiye. *
ve ben o dönem çalışıyordum. kazandığım parayı da gidip tatilde yedim.
peki bu salak ne yaptı sizce?
bütün gün evde oturup; yaa, hayat çok boktan, çok zor.
ölmek için tam olarak kaç günüm vaaar? seninle şöyle olabilirdik... tarzında şeyler yazıyordu. :( *
biz arkadaşız, tipim değilsin cevaplarından sonraki 15 yıl bir daha asla birine teklif edilmez. edilmemelidir. edilmeyecektir.
unutamadığı biri varmış hanımefendinin. sanki bizim yoktu. hayır yani bu sevişmeye engel olmamalı.
Hazır değilmiş.
Sonraki 5 taneside hazır değildi.
Galiba bi ben hazırım aq.
neden hep aynıdır.

sizin o dediğiniz "bahane".
Başım ağrıyor şimdi olmaz. Yok de yeter yani bu ne.
boyum uzunmuş...
adım çok demodeymiş.
(mehmet bu arada)
sen sürekli sevişmek istersin ben sana yetemem dedi.