bugün

kişiden kişiye değişiklik gösteren kişinin psikolojisiyle alakalı sevilmeyen günlerdir.
askerde denetleme günleri, allah o günlerin belasını versin.
pazartesi, salı, çarsamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar.
pazaretesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar hepsinden nefret ediyorum.
çalışanlar ve öğrenciler için genellikle haftanın ilk günüdür.
hiç birinden nefret etmiyorum. hepsinin ayrı ayrı güzelliği var.
regl dönemi, sınav dönemi.
(bkz: pazar) son derece ölü bir gün.
pazar günleri. *
kuşkusuz pazartesi günleridir. geç saatlerde uyandığın haftasonu tatilinden sonra, pazartesi sabahın köründe kalkmak her çalışan/öğrenci için vasat bi durumdur.
derbi maçlarının konuşulduğu günlerdir. bütün paylaşım siteleri dahil okul, ev, işyeri, sokak, kahve her yerde derbi konuşulur. sevgililer bile formalarını giymiştir. maç muhabbeti yapıyordur. belki o gün sevgilinizin olmayışına veya sevdiğiniz insanı başkalarının kollarında gördüğünüz içinde en nefret edilen gün olabilir.
öncesinde çok az uyunan günlerdir. Derste uyunur, üstelik sadece on kişilik bir staj grubundaysanız, uyuduğunuz her saniye, hoca sizi görecektir.
pazar günleri çok kasvetli oluyor benim için ve başıma belaların çoğunlukla pazar günü gelmesinden herhalde.
okula gitmek için erken kalkmak zorunda olduğum her gün yani pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma.
en nefret edilen gün ertesi gündür.
okul olan her gun.
Pazar gününün akşamları.
(bkz: pazartesi) ilk gün.
(bkz: salı) okulun ikinci günü.
(bkz: çarşamba) ortada bir gün.
(bkz: perşembe) ismi güzel değil.
(bkz: cuma) 2 günlük tatilin habercisi.
(bkz: cumartesi) tatilin bittiğini hatırlatan gün.
(bkz: pazar) tatilin bittiği gün.
pazar. tüm sevdiklerim hep pazarları gitti.
unutulduğunda eyvah!!! dediğin günler..
vardiyalı bir çalışan olarak her zaman farklı olan günlerdir.
pazar günleridir. babam genelde evde oluyor ve kafa açıyor. adam git dolaş benimle niye uğraşıyorsun.
(bkz: pazartesi sendromu)
çarşambadır. o ne lan öyle tam hafta ortası. geri dönsen dönülmez ileri gitsen gidilmez. çok pis bir gündür.
Askerde şafağın 60 dediği gün vel sonrası. Yok böyle bişey arkadaş!
güncel Önemli Başlıklar