bugün

Windows 7 Ultimate derim ötesine karışmam.
tartışmasız 7dir.
xp yi unutanın kalbi kurusun .
(bkz: windows xp)ne çabuk unuttunuz.
(bkz: w7)

Kullanımı Süper kolaydır. Candır.
xp efsaneydi, win 7 de iyi, 10 ile tanışmadım daha.
10u disarida tutarsak tartismaya gerek yok win7 dir.
10'a bakmadım halen ama yeniye alışma sürecim uzun süreceğinden bence windows 7'dir.
(bkz: windows xp)
Efsaneler ölmez yalnızca şekil değiştirir.

Windows xp tabiki de.
herhangi biri üzerine sanal makineyle linux kurulmuş olanı. al sana windows.
xp şahsımca stabildi ve sade idi. vista xp'nin görünüm olarak moderniydi ama pek beğenilmemişti sanki. 7 hoştu çok zorlamadı. 8'e alışmak zor oldu ama kullanımı güzel geldi. 10 ise şu anlık pek de kötü gözükmüyor, dandik bilgisayarımda**bile stabil. edge'in bazen cıvıtması dışında sorun yok gibi.

bence xp idi ama 7 de iyiydi
daha iyisini yapana kadar en iyisi (bkz: windows 10) dur, kanımca.
Şüphesiz 98 ve öncesidir.
xp en iyisi win 7 daha sonra gelir. win 7 icinde en iyisi ultimate olur. en kötüsü icin fazla dusunmeye gerek yok sanirim (bkz: vista)
Tabi ki windovs 10.
en iyisi 7 kardeşim. hala inatla, hırsla kullanıyoruz.
Vista ayrı bir nostalji.
desteği kesmeselerdi xp kullanmaya devam ederdim. linux ile uğraşmaya üşendiğim için w10 kullanıyorum.

vista : çöp
w7 : 10 üzerinden 5
8 : 10/3
8.1 : 10/4
10 : 10/6
kullandığım en iyi windows 98se dir, pentium II 400 mhz + 64 mb ram ile autocad uçardı, gerçi o da bol miktarda mavi ekran verirdi ama, işletim sistemi derseniz red hat linux 7 idi galiba sürüm numarası biraz geç açılırdı ama çok sağlamdı. sonra ubuntu mubuntu çıktı mertlik bozuldu.
sistemin durumuna göre değişir.
Şüphesiz ki, Windows 7'dir. Windows 10 çöp gençler.
7 dir. Patronlar ölünce veya paranın mına koyup işten eli ayağı çekince ceo'lar, çalışanlar kendilerine devredilenin içine sıçar yavaş yavaş o oluyor.
Dos tabi ki , siz bilmezsiniz.
kullandığın bilgisayara göre değişmekle birlikte windows 3.0 ile başlayan windows serüvenim de en iyi sürümler 98 second edition, 2000, xp, 7 ve 10 olduğunu söyleyebilirim.