bugün 420 başlık

en iyi laptop markası

1. 2-1
    bilgisayar alınırken mutlaka sorulan sorudur, en iyi marka hangisidir diye. şahsen ben çok uzun süredir dell kullanıyorum. ilk başlarda hiç sorun çıkarmadı. ama zamanla tabiki cd sürücüsünde ve ekran kablosunda sorunlar çıktı. ayrıca ekranın bilgisayara bağlantı yeri çok iyi dizayn edilmediği için kapatıp açmaktan orda çatlak oluştu. ama hala makine çalışıyo *
  2. 11
    kullanıcıya ve kullanım amacına göre değişen bir nitelendirmedir.
    asus kullanıcısı olarak vereceğim cevap tabi ki 'asus' olacaktır. sağlam makinadır; karlı bir kış günü yere düşmüştük ve ikimize de bişey olmamıştı *
  3. 11
    packard bell değildir.

(#7194044)

kadıköyde ya da mecidiyeköy de bilgisayar tamircilerinin raflarına baktığınızda bütün makinaların üstünde packard bell yazdığını göreceksiniz.
  4. 1-1
    toshiba, hp, dell
  5. 1-1
    apple,sony,toshiba = asus,samsung....
  6. 22
    laptopundan memnun olanların yazması gereken markalardır.
  7. 33
    asus dersem tüm sözlük beni siker markası.
  8. 42
    apple diyorum başka bir şey demiyorum. bi de dell olabilir tabii.
  9. 33
    (bkz: sony vaio)
  10. 11
    neye göre en iyi? tasarımcıysan apple, oyuncuysan toshiba qoismo(or something like that), artistsen vaio.
  11. 22
    toshiba-sony.
  12. 11
    (bkz: apple macbook pro)
  13. 11
    Lenovo derim başkasına bakmam. 4gb ram, 3gb ekran kartı söyletiyor bana bunu.
  14. 00
    samsung
    samsung
    yine samsung
    valla daha mavi ekran görmedim onu geçtim kasma henüz yok maşallah tıkır tıkır.
  15. 33
    en iyisi diye bir şey yoktur, kişinin durumuna göre en optimumum vardır.
    Kullanmayacağın bir özellik için bir ton para vermeyi göze alıyorsan orası ayrı fakat kullanıcı ihtiyaçlarına göre fiyat performans açısından ve süreklilik olarak,

acer optimum,
    toshiba en sağlam,
    sony, dell xps serisi en iyi design.

Apple ayrı bir yerde çünkü platform değiştiği için her kullanıcıya hitap eden bilgisayar değil gözümde.
  16. 22
    dell diyenleri kınıyorum. (bkz: hiç iyi görmesek yutturcan)
  17. 3-1
    tartışmaya hiç ama hiç gerek olmayan bir konu.
    en iyi laptop tabii ki macbook pro'dur.
    en iyi ikinci ise klasik macbook'dur.

üçüncüler için tartışabilirsiniz.
  18. 21
    herkesin kullandığı markadır. lakin tabii ki gerçek böyle değildir. malzeme, stabil çalışma, işçilik, müşteriye verdiği değer gibi bir çok veriyi gözönüne aldığımızda 1. sınıf laptoplar arasına dell, toshiba, packard bell markaları girer. 2.sınıfta acer, sony, fujitsu siemens sayılabilirken 3.sınıfta ise hp, lg, lenovo, samsung, asus, casper gibi markalar girebilir.
  19. 4-4
    hp dir. daha iyisi yoktur.
  20. 00
    (bkz: alienware)
  21. 00
    (bkz: toshiba)
  22. 00
    (bkz: msi desem inanacaksın sanki)
    (bkz: msi)
  23. 00
    (bkz: sony) *
  24. 52
    bilgisayarın konfigürasyonu ile markanın kalitesi arasında bağlantı kuranların knight online oynayan liseli bebeler edasıyla; "hedehödö marka süper oğlum 5gb ekran kartı var." şeklinde argümanlarda bulunduğu marka karşılaştırmasıdır.

bir bilgisayarın performansını değiştiren etkenler ekran kartı, işlemci, ram gibi temel bileşenlerin yanında tasarım, işçilik veya kullanılan arabirim aygıtlarıda olabilir.

örneğin dell markasını bu yıllara taşıyan şey çoğu modellerinde kendi anakartlarını üretiyor olmalarıdır. bu sayede ürettikleri makineleri en iyi, en uygun konfigürasyonla donatabiliyorlar.

şahsen apple, sony, hp, toshiba ve asus markalarının her birine ait bir modeli, en az 2, en çok 4 sene kullanmış biri olarak sony yi gönül rahatlığıyla önerebilirim.

hemen ardından apple ve sonra da hp gelir.

para konusunda sıkıntı varsa kesinlikle asus tercih edilmelidir. zira yedek parça ve servis konusunda, hem ucuz hem de güvenilir bir hizmet sunuyorlar. toshiba için de benzer şeyler söyleyebilirim ancak yine de asus un altında kalıyor.

bu markalardan elimde en uzun kalanı hp idi. 3. senenin ortalarına doğru ekran kartı ile ilgili sorunlar yaşadım. bir kez tamir edildikten sonra sorun çıkarmadı ama benim içime sinmediğinden elden çıkarttım. kaldı ki kullanıcı hatası dışında kendi kendine sorun çıkartan hp marka laptoplar ile çok az karşılaştım.

bunların dışında lenovo markasının da ibm firmasına ait olduğu düşünülürse gayet tercih edilebilir bir marka olduğu görülebilir.

işte böyle.
  25. 00
    Toshiba diyebiliriz.Taş gibi laptoptur.Nerden mi biliyorum 5 yıldır aynı toshiba laptopu kullanmaktayım.
en iyi laptop markası ile alakalı başlıklar