bugün

Samimiyetle gözlerine bakıp, " özür dilerim" demek.
Antin kuntin metodlar aramayın!
Özür dilerim be amına koduğum asla bilerek değildi.
affet benni akşammüstü gölgemm uzarken
öğleden sonraa affet ne zamana istersen...
Normalde her kabahatin özrü kendisiyle veya muaddili ile olur. "Özür dilerim" çok zaman yeterli olmaz.

Örneğin: bir mağazada gezerken raftaki bir ürünün düşüp zayi olmasına sebep oldu iseniz onun parasını ödersiniz. Etraf battı ise temizlemeniz de icap eder. Esaslı olarak özür budur.

Ya da bir sinirle birini kırdı iseniz, onun da sizi kırmasına müsade edeceksiniz. O zaman özür dilemiş olursunuz.

Sen veya velisi olduğun kişi adamın evini yaksın, sonra geç karşısına "özür dilerim". Yok öyle bir dünya.
Herkes hata yapar, önemli olan tekrarlamamaktır.
görsel
üzgünüm diyip balkondan atlamak.
Seni seviyorum, beni bagisla askim. (Tagor )
Kabahat benim özür dilerim. içten ise yok estağfurullah olır mu hepimiz insanız ile karşılanır özrünüz.
asla ama asla ama kullanmamak.

özür dilerim ama...

hayır kaybettin.
Af dilediğiniz kişinin aldığında en mutlu olacağı hediyeyi almaktır. Şansınız biraz daha artmış olur.
kusura bakma. en güzeli değil ama kimisi ancak bu kadar incelebiliyor.
Hata benim, günah benim, suç benim.
yaa ben aslında öyle demek istemedim. affet aşkım. mckss.

ne kadar da cilveli.
Sorry for party rocking!
Ne özrü olduğuna göre değişebilecek metodlardır. Karşınızdaki insan, melek değil. Hatanızı tekrarlayacaksanız özür dilemeyin, umut vermeyin. Çünkü güven; kaybetmeyi göze alamayacak kadar değerlidir.
(bkz: kalabalıkta efelik edenin tenhada özrü kabul olmaz)
Kesinlikle özür dilememektir.
Özellikle bir kızdan özür dilediğiniz anda kızın gözünde değeriniz yerle bir olur, ölseniz bile umursamaz.
Bu durumu daha dün yaşadığım için kimsenin inkarına da müsade edemem.
''tamam lan işte özür diledik uzatma artık amk''4
değildir tabiki.
ya tamam amk uzatma olabilir.
kusura bakma.
Şöyle oluyor ‘Özür dilerim, izansız orospu çocuğu gibi davrandım’ bi zahmet bir tanede öpün. Tamam işte.
hatayı kendinden arama tatlım hatay güney doğu anadolu bölgesinde.
mahçup olarak, hata yaptığım için, anladım hata yapmanın, kendime ve karşımdakine ne gibi zararı olduğunu anlayarak. ve sonucunda ufak bir jest. sonrası affı beklemeye koyulmalı. ne hata yaparsanız yapın, o kadar da çok ezilip büzülmeyin sakın. yoksa manevi anlamda, özür dilediğiniz kişi, size şantaj yapmaz kesinlikle ama, siz ya öyle yaparsa diye bir hisse kapılır psikopata bağlayabilirsiniz.
kişinin hatasını telafi etmesi. öbür türlü her şey havada kalıyor. yoksa seçimler öncesi vaatler verilir ama iktidara gelen sözünde durmaz ya, işte o hesap.