bugün

bir temenni bir dilek cümlesi. Uzun vadede gerçekleşmesi mümkün olmayan bir Ankara düşü.
(bkz: sanrı)
(bkz: yanılgı)
başka illerden gelmiş olsalar da en güzel kızlar gerçekten ankara'da.
abazan repliği.
ankarada yaşayıp bu durumun tersini yaşayan bir arkadaşın varmış olması muhtemel olan yanlış önerme.
çok doğru bir önermedir. kesinlikle iddia değildir. üniversite çokluğu ve şehrin asortik insanlarının çoğalması ile izmiri geçmiş bir şehir olması da kesinlikle doğrudur. fakat ankara insanı izmir, rusya, ukranya, finlandiya kızları diye tutturdukları için yanı başlarındaki hazineyi görmezler.
en güzel olmasa da en kafa kızlar ankaradadır.

(bkz: en kafa kızların ankarada olması)
(bkz: yok devenin nalı)
(bkz: güzellik bakanın gözündedir)
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: anne ben tespit yaptım)

on yüz bin milyon eksiden sonra edit: tamam ben de ankara lıyım ama sezar ın hakkı sezar a.
(bkz: en güzel insan ali sami dir) (bkz: ali sami)
(bkz: denizli nin horozu ve kızı)
"ankara'da o kadar izmirli yaşıyor mu ki" sorusunu aklı getiren önerme. bu sorunun cevabı evet ise doğru, hayır ise yanlış olan önermedir..
güzellik yarışmalarının ankara'da düzenlenmesiyle gerçek olabilecek önerme.
yine bir şehir efsanesidir.
en güzel kızların ankara'ya "angara" demesi tadında bir genellemedir.
belki doğru, belki yanlış tesptittir. bence buğday tenli ve içten kızlar gayet güzel olabilir.
"aa pardon yanlıştır. hiç olur mu lan ankara'da güzel kız? yemeyin beni. güzel kız dediğin muhakkak izmir'dendir. izmir'den olmakla kalmayıp öz hakiki izmirlidir. yoksa güzel olma ihtimali yoktur. eğer güzel bi ankaralı kız gördüysem de inkar eder, izmirlisin derim. muhabbet ordan başlar işte... ankaralılar pasaklıdır. suları az, kesin bok kokuyolardır. tanımam etmem ama nefret ederim. hepsi ankara'ya angara diyodur. ankara'ya ankara diyeni varsa o da izmirlidir. ankara kızları taşralıdır. ancak izmir'den falan üniversite okumaya gelenler güzel olur ankara'da. onun dışı g.tüme benzer. yüzlerine bakamam."
yahu herkes mi aynı görüşte olur?! oturduğunuz yerden sıkacağınıza bir ankara'ya gidin bakın. deniz hijyen getiriyor tabi izmir'e. onlar temiz ankaralılar pis mi oluyor?
ayıptır! ankaralı kızlar da sizin milletinizin parçasıdır. nasıl izmirli kız nasıl güzelse, ankaralı da o kadar güzeldir. anlayamıyorum ya, ne kadar sözlük varsa hepsinde ankara'ya bok atma çabaları... halbuki ülkenizde çeşit çeşit kız olduğuna şükredin. herkes ankaralı gibi, herkes izmirli gibi olsa?! sıkıcı olmaz mı her taraf taş hatun dolu olsa? ankaralı kız iyidir, güzeldir...
sonra olarak bir bakınız:
(bkz: ankara ya bok atalım izmirli tavlayalım)
(bkz: ev yapacaksan tuğladan kız alacaksan muğladan)
bir ankaralıdan çıkmayacak önermedir, kızların reklamını yapan bünyenin meslegi biraz yüzkızartıcıdır, bilirsiniz.
gazi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde daha da teyit edilecek durum.
bir anti tez olarak : (bkz: ankaralı yasemin)
ankarayı sadece bilkent üniversitesinden ibaret sanan zihniyetin öne sürdüğü önerme. keçiörene gitmesini ve küfür ederek dönmesini tavsiye ederim *
o güzel gibi görünen kızların hepsi ya öğrencidir, ya memurdur ya da tatil için gelmiştir. ankara'nın yerlisi ya da ankara'da yaşayan kızlar en güzel değillerdir. akdeniz ,ege, marmara ve son olarak da ankara gelir.
külliyen atmasyondur.
(bkz: halusinasyon görmek)
eksi için gelen zorunlu edit: (bkz: ankaralı kızlardan eksi oy almak)
mesaj için gelen daha da zorunlu edit: (bkz: ankaralı olmayanlardan da eksi almak)
(bkz: assie)
yüzde 0 ihtimalin olduğu durumdur.

çoğunun eli çirkindir.