bugün

Aşık olan kız 1 haftada 5 kilo bile verebilir.
erkekte aynı oranda alabilir.
(#16145073)
(bkz: dert)
deli gibi gece gündüz yemek yemek ben de işe yarıyor.*
(bkz: osbir)
boğazını tutmak.
az yemek çok sıçmak.
(bkz: açlık grevi)
diyetisyene gitmek. o kadar parayı verince otomatikman zayıflıyorsun. paranın gözü kör olsun.
en etkili zayıflama yöntemleri:Vücut yapmaya (body) gidin; biraz paranız gider, başlarda zorlanırsınız biraz: ama kuruyup gideceiğinizi şaşırarak göreceksiniz...
Midenizi üşütün. Kusmaktan ve yemek yiyememekten kilo vereceksiniz.Şahsen 2 günde 3 kilo verdim.
o lanet boğazını tutamadığın sürece şişko suratına tahammül etmeye mecburuz dostum.
az az sık sık yiyin yiyerek zayıflayamayın. yemeyin zayıflayın.
Sıçmak Bol bol. Bide işemek.
Aşık olmak.
Midemdi aklımdı şu kadarcık kalıyor.
yemeyeceksin ayı gibi. bu kadar basit lan. hayvan gibi yemek yersen hayvana dönersin. az yiyeceksin. bol soğuk su içeceksin. hayvan oğlu hayvanlar gibi kahvaltı yapma. mideni küçült. az yemekle tok durmaya alış. bir süre sonra vücudun zaten buna alışacak. bir dilim pizza ile de doyabilirsin. iki orta ile doyamaya da bilirsin. olay bu kadar net lan işte.
başlangıç olarak yediğinin yarısını yiyeceksin.
alışınca onunda yarısını yiyeceksin.
işlem tamam.
Aşk acısı.
Sürekli bir Üzüntü halinde olup, dertlenmek. Evet yanlış duymadınız, insan kafasında boyuna bir şeyler düşünüyorsa ve buna içten içe üzülüp dertleniyorsa yemeden, içmeden kesiliyor. Ve bu boktan süreç uzayınca da kilo kaybı baş gösteriyor.

Harekette bereketin olduğunu da unutmayalım, hareket şart.
şişmansan sakın koşma kardeşim, burada milletin yazdğı hareket etme olayını başka türlü yap, sakınyürüyüş koşmak gibi dizlerini,dizlerdeki ayak bileklerindeki kemikleri zikertecek sporlara giriş yapma. çünkü ioralar zarar görünce , sen zayıfladıktan sonra da düzelmiyor.

koştuğun zaman dizlerine ayak bileklerine 2,5 g yük biniyo. 130 kiloysan koştuğun zaman her adımda 350 kilo yük biniyo dizlerine, disk zedelenmesi oldu mu ondan sonra 60 kiloya insen bile, eskisi gibi yürüyemezsin.

spor yapacaksan, bisiklete bin. ya da yatarak ayaklarını havaya kaldırarak falan spor yap...

haaa imkanın varsa yüz. çok zür gelir işin başında, ama alışırsan çok kalori yakarsın yüzerek.

ama, koşma, yürüme...

en etkin zayıflama yöntemi, 3 beyazı kesip sadece çiğ yenebilecek şeyleri yemektir. bazı sebzeler ve bazı meyvelerdir bunlar...

bi kilo salatalık yesen tıkabasa doyarsın,bayaa saatlerce açlık hissetmezsin.

bi bardak coca cola´da 7 kg elmadaki kadar kalori var.öyle şeyleri bırakacaksın. 7 kg elmayı da 3 günde yiyemezsin.

en önemli şey un,şeker ve yağı keseceksin. içinde bunlar olan hiçbir şeyi yeme, içme.

derhal zayıflarsın.
Yemeyeceksin bak basit tekrar söylüyorum yemeyeceksin.
aşık olmak.
Saglikli beslenmekti spordu hani. Yapiyorum yapiyorum. Duruyor bunlar yerin de. Ölüm orucu tutcam bu gidisle.
iki yeşil elma 1'er tatlı kaşığı karanfil,tane karabiber. Bir kabuk tarçın. 1 limon. Limon ve elmaları bölüyoruz. Sonra bunların hepsini 3 litre suya koyup kaynatıyoruz elmalar yumuşayana kadar. Sonra süzüp yemeklerden 10 dakika önce 1 bardak içiyoruz. Benim iksirim bu sekilde.
tüm gün sağa sola yürümek, bisiklete binmek mümkünse yüzmek ekmeği şekeri akşam 19:00 20:00 dan sonra yemeği kesmek.Günde 1000kcal yakarak haftada 1 kilo vermek mümkün.