bugün

asıl olduğu anlaşılmakta.bir sözlük klasiği olarak kostursun efenim sözlükte.
Abi'sinin izinden yürümesini dilediğim taze yazar.

Hoş gelmiş.
(bkz: büklüm büklüm/#24101824)
Kesinlikle doğru bir tespit yapmıştır.
öğlen siktir ordan deyip gollerden sonra göt olmama sebep olan yazar. golden sonra ilk seni düşündüm adamım. helal sana.
adam müneccim boku yemiş.
yediği müneccim bokunu yatırıma dökmediği için pişman olan yazar. neyse ki galatasaray galip geldi rahatladık.
üstte güzel cümleler kurarak onure eden yazar arkadaşlara çok teşekkür ederim. iki güzel şey yazıldı diye değil veya sözlüğe çok anlam yüklemekten de değil ama, mensup olunan yerde onure edilmek insanı çok mutlu ediyor.
Kendisini pek tanımamamla birlikte, nickindeki asaleti enrtylerindede gördüğümüz kaliteli, okunulası entryleri olan takip ettiğim bir yazar.
sözlüğün en boş yazarı.
Takipteyiz efendim gerek entryleriyle gerekse olaylara bakış açısıyla kesinlikle örnek aldığım yazarlardandır. Var olsun hep yazsın.
adam gibi adamdır. sıkı takipçisiyim.
sanırım herkes tarafından sevilen sözlük yazarı.
nickinin hakkını vererek entryler giren yazar. biraz geç keşfettim sanırım.
nice mutlu ve başarılı senelere. daha çok gençmiş. başarı hiç ummadığınız yerlerde karşınıza çıkabilir. daha bu karamsarlığa düşmek için çok erken.

misal benim hayattaki en büyük hazinem ve başarım kızım. 36 yaşındayım. 3 yıllık babayım.
Rabbim sağlıklı, sihatli, çoluklu, çocuklu, huzurlu hayirlı ömür nasip etsin.

Yeni yaşin kutlu olsun.
Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara.

Biraz önce aklıma geldi umarım yanlış hatırlamıyorum 3 eylül değildir dedim ve baktım değilmiş.

Kutlarım dedim mi kutlarım*.
sözlüğün hakkını veren ve takip edilen yazarlardandır. entriler hep uzun, dolu dolu ve yerinde tespitler mi olur, hakikaten öyle.
Adı üstündedir.
en asaletli duyguların adamı.
abi messi gibisin.
Kibar, sevilen sayılan bir yazar fakat bu kadar yoğun artı almasının nedeninin oy konusunda cömert olması olduğu kanısındayım.
Adammmm. Sevimli bir yazar. Optimist baktığını düşünüyorum hayata. Çok da güzel yazıyor. Başarılar.
Peygamber gibi adam yav. Üzülmesini hiç istemem *
güncel Önemli Başlıklar