En iyi film
3
rekabet yine çok çetin! Oscar’da 2016’nın en iyi filmi hangisi olur?
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
En İyi Film adayım olsun
Oscar ödüllü ve Oscar’a aday olmuş filmler Şubat ayı boyunca Digiturk Moviemax Oscars HD’de. Sen de 88. Oscar Ödülleri’ndeki favori adaylarını seç, 1.000'den fazla HD filmi, en sevilen yerli ve yabancı dizileri izleyeceğin ve canlı TV keyfi yaşayacağın 3 aylık Digiturk Play Sinema Paketi kazanma şansı yakala!

eminem in müslüman olması

 1. 1.
  dünya rap tarihinin yaşayan ve gelmiş geçmiş en iyisi (bana göre 2pac den çok daha iyi) olan marshall mathers yani eminem in yaşayan tek hak din olan müslümanlığa geçmesidir. illuminati ile bağlantısını kesen eminem in doğru yolu bulması için sanırım daha çok var.

  ayrıca müslüman olursa haç ı takmaz. bu da onda büyük bir aksesuar eksikliği demektir. ki eminem in haç taktığı kliplerindeki duruşu ve karizması insanı hristiyanlığa özendirir cinstendir.
  eminem in müslüman olması dolayısıyla küfürlü şarkıları bırakması ya da küfrü sınırlandırması demektir. bu da dünya çapında bir sagopa kajmer in çıkmasıdır.
  eminem in müslüman olması demek ona bir mürşit bulmak demektir. cüübbeli ahmet hoca içerde olduğuna göre, sagopa kajmer le bir bağlantıya geçip öneriler alması gerekebilir.

  (bkz: eminem türk olsa olacaklar)

  not: eminem e deli gibi hayranım.
  not 2: sagopa kajmer i çok dğeil ama dinlerim ve severim. yukarda yazdıklarım ona sitem etmek değildir.

  not 3 : eminem gel bul şu doğru yolu. sonra da hailie jade scott mathers ı bana ver. valla kraliçeler gibi yaşatırım kızını.
  #15678355 :)

eminem in müslüman olması ile alakalı başlıklar