bugün

Uzun zamandır "banner" reklamları ile, internette gezinti zevkimizi bozan zırvadır. Nadide Sultan'ın lahana kapsülüne missilleme olarak Seda Sayan tarafından pazarlanmaktadır. Bir haftada 8 kilo verdireceğ iddia edilmektedir. Basit bir hesaplama yapalım.

Bu 8 kilonun 2 kilosunun su olduğunu düşünelim, tuzu kestiğiniz zaman vücudun su tutmaktan vazgeçtiği gibi. Kalan 6 kilonun, iyimser bir hesapla 4 kilosunun yağ, 2 kilosunun protein olduğunu düşünürsek ;
bir gram yağın 9 kcal, bir gram proteinin de 4 kcal olmasınından yola çıkarak yaptığımız hesap sonucu, bize 70.000 kcal lik bir zayıflama vaat etmektedir.

Ortalama hızda bir saatlik bir yürüyüşün 600 kcal harcadığını düşününce, 116 saatte yakılacak bir enerjiyi nasıl harcatacağı merak konusudur?
arkadaşımın bu aralar ağzından hiç düşürmediği 2 kelime *. sülalecek elma kroma başlama kararı almışlar. anlaşılan o ki toptan zayıflama olayına girişecekler . bana biraz tuhaf geldi bu haraketleri ama haydi bakalım hayırlısı. toplu katliyam vakası çıkmaz umarım.
seda sayanın her gazetede , her internet sayfasında reklamını yaptığı merettir. efendim kendisi yurtdışında duymuş türkiyede şişman kadın bırakmayacağım sloganıyla türkiyede reklamını yapıyor. ikinci bir lida vakası diye algılamaktayım zira tek başın zayıflatan bir ilaç henüz keşfedilmedi.
her sitede reklamı bulunan, yakında uludağ'da da reklamına rastlayacağımız iğrenç şey. her şeyi geçtik de internete de giremez etti bizi.
tüm türkiye ve balkanlarda zayıflamayan kalmasın.
(bkz: oha)
seren serengilin bu tür ilaçlardan dolaylı çocuğunu düşürdüğünü söylemesi üzerine etkisini kaybetmiş zayıflama ilacıdır.
pehhhh! bildiğin elma sirkesi bu. kimi kandırıyorlar.
işe yaramayan gereksiz pahalı ticari ürün. her gün 2 adet kabuklu yeşil elma tüketin, , en ucuzundan bir tane multivitamin tablet alın çok daha iyi.
(bkz: yok artık dedirten reklam) (bkz: seda sayan)
zayıflayacağım inancıyla satın alanın aklına şaşayım ürünü. seda abla referans öyleyse varım.
kesinlikle dolandırma.. 4 kilo fazlalığımı vermek için başladım . şimdi 6 kilo fazlam var . mahkemeye vereceğim . topunu süründüreceğim .
işe yarayan ilaç. yemekten önce 10-15 dakika, mümkünse yarım saat önce alındığında hakikaten etki gösteriyor. ancak öyle mucizevi bir iştah kesici değil. kilo vermeyi cidden kafaya koymuşsan bu ilaç sadece sana destek oluyor. ilacı kullanmaya başladıktan sonra eskisine göre az da olsa acıkıyorsun ve bir iki yudum yedikten sonra sanki tabak tabak yemek yemiş gibi hissediyorsun. aç kaldığın süre boyunca vücuda halsizlik filan da vermiyor. güzel bir ilaç, deneyiniz ama tüm ümitlerinizi buna bağlamayınız.
kimi bünyelerde kötü etki de yapabilir tabii, bu yüzden başlarda biraz dikkatli olmak gerek.
google chrome un tek rakibi olup pazarları farklı olan rakip .
elma krom kandaki insülin miktarını dengeler, fazla şekerin hücrelere geçişini sağlar. böylece enerji üretilmiş olur.
eğer kan şekeri enerji olarak yakılmazsa yağa dönüşür ve yağ hücrelerinde depolanır. böylece kişi kilo almış olur.