bugün

Yoktur.

Ayol bunların hepsi 2. El.
baban kimdi bilemezdin şerefisiz !

edit :pardon beyler yanlış başlık
Kız klavyesi değmiştir.
dolmuşta para üstü verirken elime dokunmuştu bu sayılır mı? sayılmazsa beni de yazın listeye.
Kaldı mı öyle erkekler ya? Hayatta en az birinin bir şeye dokunduğu gerçeği vardır.
halay çekerken ara sıra elimiz kız eline değiyodur o kadar da sap değilizdir dimi beyler.
yaz beni baş listeye evlat, 73 yaşındayım geçen gün kadın saçı gördüm gözlerimi kapattım.
Pek çoğu öyle ergenlerdir. Yoksa bu kadar abazan muhabbeti niye dönsün?
Nesli tükenmekte olan bir türdür.
Haydi benim elime kız eli değmedi de burada erkek eli değmemiş var mı? Yoldan geçen erkeklerin kalçasını bile kesiyorlar artık ayıp be.
Kiz ne ki? Sokakta disi kedi sevmeye kalksam parçalıyor beni. Tipsizlik böyle birsey, dram.
arkadaşlar demeyin öyle, belki de eli yoktur. bir iş kazası sonucunda ellerini küçük yaşında yitirmiştir. bazen çok göt ve ibne oluyorsunuz.
şahsımdır. şahsımdır derken bütün ülkeyi kastetmiyorum eheheheh.
sözlüğe girebilecek gelişimi gösterebildiyse, eline değmese bile gözüne değmiştir, eli de ister istemez başka şeye değmiştir. kısaca, dolaylı da olsa değmiştir, kendini kandırmaması gereken sözlük erkeğidir.
eline kız eli değmemişse, eli sürekli küçük Johnson'dadır.
Buyrun biri bana seslendi sanırım.
Gelsin beni bulsun dediğim erkektir.
Maalesef ben o erkeğim.

Gereksiz duygusallıklara ikna olmayan ve kadınların erkekleri kapanlarına düşürme zevklerine karşı gelerek hiçbir kadına ait olmayan bir adam olarak saadetin kıralını kendime, eziyetin kralını karşımdaki kadına yaşatirim.

Elimden de gönlümden de elleri uzak olsun.
Dudaklari yakın olabilir.