bugün

CHP Adana Milletvekili.
(bkz: aşure günü resmi tatil olsun teklifi)
görsel
Bunlar yüzünden halimiz duman.
örneğini meclisimizde ve siyasi arenada çokça görebileceğimiz rezil insanlardan biri.
yazıklar olsun.

hayır bunların hiçbirinde ahlak yok, ahlak.

bakınız bu rezalet ortaya çıkmış, özür dileyeceği yerde, "beni bu konuda uyarmadılar" diyor ve "ben seçmenimi bilgilendirmek için kullandım" diyerek 1.200 milyon liralık faturayı savunuyor rezil insan.

demek ki bu rezalet ortaya çıkmasa bir o kadar daha görüşecek ya da mesaj atacak.

malesef siyasi ahlaksızlığın partisi yok.
chp'lisi de aynı bok, akp'lisi de aynı bok.

biz seçiyoruz mecburen, çünkü seçim zamanı önümüze bunlar konuyor.
yanlış yapmıştır. ankara'da oturan bir parti üyesi olmama rağmen bana bile otomatik mesaj gönderiyordu. herhalde 1 milyon üyeye aynı mesajı atıyordu. böyle bir tutarı yakalaması şaşırtıcı değil.

biz malum partili değiliz, yanlışa yanlış deriz.
her gün sms aldığım vekil. smsleriyle rahatsız ettiği yetmezmiş gibi bana gönderdiği sms in faturasını da ben ödüyor muşum.
görsel
900lü hatları arayıp bir ay boyunca telefonu açık mı bıraktı naptı mına koyim. mesajla falan olacak iş değil bu böyle bi sığırlık duymadım ben. illa mesaj göndereceksen operatörlerle anlaş bilmem kaç yüz bin mesajlık paketler al mal değneği. giren millete giriyor nasılsa sikiyim böyle aşkın ızdırabını.
(bkz: 1 milyon 200 bin liralık görüşme yapan chpli vekil)

unutma unutturma.
cehapeli vekil.

bunlar muhalefette iken bir vekilleri 1 milyon 200 bin liralık telefon faturası çıkarıyorsa yarın allah c.c. korusun iktidar olsalar kaç liralık fatura çıkaracaklar?

ha bu arada bunlar dürüst siyasetçi idi değil mi?
ulan 70 milyona birden mi sms gönderiyorsun anasını satayım. smsin tanesi 30 krş. sn milletvekilim pardon ama acaba bizi öpüyorsunuz ? vay anasını sayın seyirciler bu insanları biz vekil diye seçiyoruz bizi mecliste temsil ediyorlar. hakkımı helal etmiyorum hiçbir vekile. bence bundan sonraki bütün seçimlerde ülkece sandığa gitmeyip bıraklım bu ipneleri.
Kan emici bir vampirden başka bir şey değil.
özel günlerde tüm adana seçmenine mesaj, mektup falan yollamış milletvekili. bir de utanmadan "bu hizmetin bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum." diye kendini savunmaya çalışmış.

ulan bütün adana seçmenine mesaj, mektup yollamışsın. ne bekliyordun? 2015 genel seçim döneminde adana' da 1.484.818 seçmen varmış. hepsine standart sms ücreti üzerinden sadece bir kez mesaj yollansa 500 bin tl ediyor. yani size hizmet sağlayan hangi servis ise gayet de uygun fiyatlarla ücretlendirilmiş. hiç öyle "hizmet sağlayıcılar fahiş fiyatlarla hizmet sunuyor." diye kıvırmaya çalışmasın.

acaba divan üyelerine sınırsız iletişim hakkı verilmese o zaman da böyle patavatsızca bir hareket yapar mıydı?
halkla iletişim halinde olduğu için aktroller tarafından eleştirilen kişi.
(bkz: mal bulmuş mağribi)

evet tam karşılığı budur.

gücü elinde bulunduran ve sorgulanamayanın hali hazırda yaptıkları ortada iken imkan eline geçtiğinde millete vekalet edenlerin neler yapabileceğini görmek gerek.

sen değişeceksin önce. sen senden olanı değil hakkı gözetirsen ve bu fiili gerçekleştirecek olanı parti ayırmaksızın yerin dibine sokarsan millet iradesi denen şey tecelli eder.
yoksa elif gider aleyna gelir değişen aynıdır.
chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu'nun istifasını istediği vekil.

adalet yerini buldu. herkes gereğini yapacak.
Bir zahmet istifa etsin yani. Sömürmüş her şeyi.
kanal d haberde konuştuklarını biraz dinledim fazla değil ve sen muhalefetsin hani hükümetin sorumlu olup da o sorumluluğu üstlenmemesini sen yapma yaptığın şu olayın yanlış olduğunu üstlen diye düşünürken hükümetin yaptığını yapmıstır. böyle insanlar milletvekili olunca ülke neden bu halde belli.
Adına çıkan yüksek faturanın sebebi konusunda "mektup gönderdik" diye bir açılmama yaparak yarrrmış vekildir.
Kendisi suçludur ve partiden atılmalıdır fakat bu akplilerin ikiyüzlülüğü beni deli ediyor amk. Kendi vekil ve bakanlarının yaptığı israf ve yolsuzluklar ayyuka çıkmışken haklarında tek olumsuz söz söylemeyen bu mal sürüsü bu olayda tam bir vatan millet aşığı kesilip, hesap sorma yanlısı olmuşlardır. Mantık şu: benden olmayan beni sikemez.
dünya fatura rekortmenidir.

halkın hakkını gasp etmiş vatan hainidir.
Kemal bey bile istifasını istediyse partiyi rezil etmiş demektir.
araştırma komisyonu kurulmalı. bu gudubet karı iletişim şirketinden rüşvet de almış olabilir. 1.2 milyonu babasının hayrına birilerine kazandırmaz bu kadın. istifasını geç yargılanmalı bu hain.
dün ahmet hakan'ın karşısında ter dökmüştür.
https://youtu.be/GUx1Ct2Ocy4
https://youtu.be/WWy_CR_5tkc
Turkiyenin en itici partisinin , en itici milletvekili.