bugün

Elektrik zaten bedava olduğu için. Gereksiz bir vaattir.
valla çok sıkıcı olur o yüzden hdp ye oy atmam.
Enerjiyi Hamster ile üretileceğini beyan etmektedir . Temiz enerji temiz çevre .
askerlik vaadini desteklediğim beyandır.
e bunlar zaten var olan şeyler. bunların "vaat nedir?" konulu bir sempozyuma ihtiyacı var bence.
Elektrik epeydir bedava zaten size.
Askerligi tabi kaldirir, kim bu cennet vatan için olmak istiyor ki feda artik.
askerlik konusu olur da; elektrik ve internet vaadleri biraz ütopik olmus. elektrik ve iletisim sirketleri ne yazik ki yillardir kamu yönetiminin elinde olan sirketler degiller. her ne kadar ortaklasa calisilsa da bu sirketler kârlari icin ortak olmus sirketlerdir. ayrica uzun yillar boyunca bu ortakliktan nemalanmak istemekteler. baska bir kaynak üzerinden planlari varsa bu da mümkün olabilir ama zorlar.
ülkesini üç kuruşa satacak insanları kandırmaya yönelik vaadler.
3 tane ihtiyacımı gideriyor lan. hdp ye mi versem napsam.
askerden yırt net beleş elektriği ödemeyi unutup karanlıkta kalmak yok oooo süper ya.
elektrik kısmını hdp söyleyince komik oluyor maalesef.
Doğuda var olan vaatler. Zaten bedava, neyin kafası bu ?
(bkz: acıkınca kafayı yiyorsun al bi eşek sik)

demirtaşa verilmesi gereken bakınız üstte ki gibidir.

yavaş kalksındır.
elektrik internet bedava olduğunda ülke batacak sanan andavallara dert olmuştur.

onlar aksaray yaptırsın milyarlarca tl ye ülke batmasın ama birileri bir vaad de bulununca ülke batsın. tabi ya 10 numara bir kafanız var amk.
hadepenin boktan seçim vaadleri. aslında iktidarda olmasalar bunları kendileri için yapıoyrlar zaten herşey bedava herşey kaçak niye iktidara gelmeyi istiyorlar bunu yapmak için anlamadım. askerliğin kalkamasını elbette isterle kimse kendilerini vurmasın diye ama bu sözde ırkı biz vurmazsak başkası vurur. boşuna çabalıyorlar.
hdp tabanını asla tatmin etmeyecek açıklamadır.

lo hewal bize zoten ölektrik beleştir lo deyip selo'ya nanik çekeceklerdir.
(bkz: oldu bir de çıplak domalak)
(bkz: nefes almak ücretsiz)
elektrik zaten bedava amk size göre sadece yasalaştırmış olacaklar askerlik kalkacak zaten istediğiniz bu net bedava yok daha nannın namı.
cem uzanvari bir slogan'dır. Zira o dışında hiç kimse böyle bir çılgınlığı göze alamaz.
terör örgütü yandaşı olmayıp da sırf fazladan oy alsın diye bunlara oy verecek olan kesimi anlayamıyorum ben. chp ve mhp'ye oy verince de akp'nin koltuk sayısı azalıyor. her ne kadar özgürlükçü oluşlarını sevsem de yapılan iğrençlikler aklıma gelince soğuyuveriyorum. ama anlamadığım bu terörist seviciliği bu millete nerden sirayet etti? ya da böyle saçma bahanelere sığınarak teröristleri meclise sokmayı desteklemek hiç mi vicdanlarınızı rahatsız etmiyor anlamıyorum. anlamayacağım da.
Barajı geçmekte çekincesi olan parti'nin boş vaad'leri ciddiye almayın ama faşiştlik'te yapmayın.
zaten elektrik size bedava.

interneti de telekom bedava verdi.

askerliği de dağda türk askerine karşı kendiniz yapıyorsunuz.

boş vaatlerdir.
güldürmüştür. sormak lazım hadi interneti bedava yapabilirsin olanakları var lakin elektrik dediğimiz şey için günde yüz binlerce ton kömür yakıyoruz , petrol yakıyoruz. sen nasıl bedava yapacaksın onu ? bir yerden kısmadan bir yere kaynağını bağlayamazsın. boş vaatler efendim. yapsa rte yapardı malumunuz oy için her şeyi yapabilecek bir insan tanesi kendisi.
elektrik bedava vaadine şaşırmadım zaten.Kesin tüm ülkeyi kaçak bağlayacaklar.internette kaçak olacak.Askerliğin kalkması vaadi de beklenilen bir şey.isterseniz üstüne foşik gördüğünüz polisliği de kaldırın tam olsun.Sanırsın ülke çok güvenli de.Bunlar uyuşturucu ile besleniyor zaten.
güncel Önemli Başlıklar