bugün

elazığ'da askerlik yapmış biri olarak katıldığım önerme. tek dertleri askerleri ve öğrencileri silkmek olan insanlardan kurulu sözde müslüman özde yobaz yuvası.
elazığ da ktm ye katılmış kısa dönem bir cengaver olarak katılmadığım önerme.

çok güzel bir şehir baya gelişmiş.
Katıldığım önerme. Matematik hocamın memleketidir. Sığır diyip duruyordu. Senenin başında kalacaksın demişti, kaldım... Hakkımı helal etmiyorum.
elazığ lı değilim. 3 günlüğüne elazığlı bir arkadaşımın misafiri oldum. çırçır şelalesi, harput, keban barajı, misland gibi doğal ve tarihi mekanları gezdik. misland, bir avm ancak faaliyete geçememiş bir türlü. sipsi denilen ve canlı müzik yapılan bir çay bahçesine sahip. evet demlik çay geliyor, rock müzik dinlerken. aslında böyle hoş bir mekanı ben gaziantep, adana ve mersin de görmedim.

gaziantep de gündüzleri çok işlek olan bir çok cadde akşam sekizden sonra ıssızlaşıyorken gazi caddesi oldukça kalabalık ve canlıydı. kimsenin bir kadına yan gözle baktığına da şahit olmadım.

şehircilik anlamında da kent merkezi planlıydı. bir şehrin girişi az çok o şehir hakkında fikir verir. elazığ ın girişi de oldukça güzel. üniversite şehrin tam ortasında, kampüs yeteri kadar yeşil alana sahip.

askerlik yapılan şehirlerin sevilmemesini anlayabiliyorum. izmir narlıdere * de askerlik yapıp izmir e lanet eden devrelerim var. *
not:
bir caninin nüfusa kayıtlı olduğu ilin bütün halkını ve şehrin tamamını itham etmek ancak kuyruk acısı olanların işi olur.

adettendir: antepliyim.