bugün

kürt toplumu olarak önde gelen şehirlerden diyarbakır ın elazığ ve malatya dan farkı olmaması.
elazığ ve malatya ağır kürttür bunu inkar eden gitsin bi bardak su içsin.
(bkz: dalga geçmeyin özürlü galiba)
Üçünün arasından en tiksindirici malatyadır.
elazığ ve malatyanın ağır kürt olduğunu tespit eden yazar sıçmığı.
Malatya yı bilmiyorum ama Elazığ'da diyarbakır da olduğu kadar kürt yok ve düzgün insan bulma ihtimali daha yüksek.
malatyayı bilmem. ama elazığa gittim. çokda iyi insanlar ve her tarafta türk bayrakları görebilirsiniz.esnafından evlerine kadar heryerde. hangi kürt arkadaşıma sorduysam ( pkk yı destekleyen ) elazığdan nefret eder. çünkü pkk yı sevmez elazığlılar. kürtleride pek sevmezler. zaten elazığın çoğu zazadır. hem kürt olsa ne olur ki. vatana millete ihanet etmediği sürece kürdünde türkten lazdan çerkezden bi farkı yoktur bence. sonuçta kimseye ırk seçmek için hak verilmedi. kürt olmak onun suçu değil ama ülkeyi bölmeye çalışıyosa götüne bacağınızı sokabilirsiniz.
utanmadan yüzde 50-60 türk diyor. defalarca dedim türk diye bir şey yok ütopyada varsa bir şey diyemem bak ona.
Yazar arkadaş "doğunun kalesi Elâzığdır " sözünü hic duymamış herhalde kendisine önerim gakgoşlar diyarına sadece bir kez ziyarete gitsin vatan, millet, bayrak sevgisini daha net görecektir. inkâr edemem etmemde saçma olur atalarım kürt lakin vatan bizde namustur ona yapılan yanlış gelinlik kız kardeşine yapılmış gibidir.
Elazığ milliyetçidir.
Polemige bile girmeye gerek olmayan konu.
açın Malatya ve Elazığ'dan hdpye kaç oy çıkmış bakın yeterli.
Acin bakam buralarda pkk pacavrasi.Adamın gotunden kan alırlar kamil Malatya ve Elazığ'da.
bir çeşit tespit. türkmen kökenli bir elazığlı olarak çok başarılı buldum bu tezi. bu kıymetli tezin için bilim dünyasının en değerli ödüllerinden olan papua yeni gine altın yarak ödülünü eline veriyorum. boş zamanlarında oynarsın.