bugün

evet sözlerime su şekilde başlamak istiyorum geçenlerde ekşi sözlükte takılırken bir başlık acayım derken kendimi ilginç konu başlıklarında buldum her neyse yapılan yorumlara veya entryleri görünce bir anda sinirlenmeye başladım ekşi sözlükteki tüm bu yazarların bu egoist kendini beğenmiş bir tavır sergilemesi zorunlumu bu mına koduğum sözlüğünde yapılan her entry de ezikleme yerden yere vurma cabaları nedir. ki onu geçtim bir sike balta olamamış insan topluluğun bu denli entry girmeleri çok saçma. onu geçtim dışardan (sözlükte her hangi bir bağlantısı olmayan kişi) o denli yazıları okuyunca o araştırdığı konu her neyse ondan nefret ettirirler ulan bir şeye bakayım dedim bu kadar yerden yere vurulur.

beyler bu ulu sözlüğün kıymetini bilin. tamamen tarafsız yazılar saf doğal ham bilgi veren ve kişisel yazılardan uzak olan bu güzide sözlüğün kıymetini bilin.

ekşi sözlükmüş bülüklerine koyayım onların. hemen analı bacılı başlık acıp ban yemem lazım. bu kadar vasat algı operasyonu yapan zavallı insanları topluluğu görmedim.

bu arada bu reklam değildir.
(bkz: pkk sempatizanlığı)
Sonuna kadar Haklı yazar beyanı.
(bkz: Adam çok ağır konuştu baba)