bugün

hesap satışı yapılan ajansların cirit attığı sözlük.
an itibarı ile erişilemeyen site.
görsel
Hesap almak için para veren kerizleri gün yüzüne çıkarmıştır.
Hesap açıp 13 ergen entrysi girip 4 sene unutup 2 ay evvel hatırlayıp girip yazar oldum. 100 lira harcayıp satın alanlar var. Gülüyorum.

Sonra entryleri sildim tabi. Nick de utanç verici baya ama olsun. Olsun aq liseli hymn'ın hayali gerçek oldu.

Sizleri terk etmiyiciğim ama. Ov yo. Ben olmazsam siz naparsınız...
Abin yazar bebeğim.
daha önce bazı durumlarda en azından yazarlara mesaj atabileyim diyerek üye olmuş ve hadi 10 tane de entry gireyim diyip öylece bırakmıştım. Ne zaman yaptılarsa yazar yapmışlar.

evet bir ekşi sözlük yazarı olarak artık bu iğrenç sitedeeilakl şaka lan şaka. Ben bırakır mıyım bu güzide sözlüğü, uludağ sözlük her zaman gönlümün bir kenarında yer sahibi.
O sözlük adını değiştirip, "çürük sözlük" koysa cuk diye oturur.
Adeta ilahi bir ses "Türkiyenin bütün hıyarları birleşin" demiş,
ekşi sözlükte birleşmişler.
4 tane yazar hesabım var ve hepsinde 51 entry mevcut. Evet.
seveni de sevmiyenide çoktur.
türkçe karakter kullanılmaz.
iyi bir zamanlama ile üye olabilirsiniz ama önemli olan kalıcı olarak kalabilmektir.
Keşke burada da atsan.. Biraz kalite artsa fena olmaz.
Biz hep 50 paragraf yazdığımızdan pek de entrimizde değil. Bir sözlük şeysi.
ah bir yazarlığım onaylansa. şu iktidar yalakası sözlükte bir dakika durmam abi.
ben de yazarım ama buradayım, ne var yani?
çöktü yine. depremde yıkıldı galba.
Şu an giriş sağlanamıyor. Boşuna mı şu saçma sapan Uludağ'dayız sanıyorsunuz.
nefret etmek istiyorum.
Aslında 1 sene dolmadan yazar olmanın mümkün olduğu sözlük. En az 3 sene beklemek lazım, sürekli oylamak lazım, sürekli giriş yapıp okumak lazım gibi bilgiler doğru değil. Hiç olmazsa kişisel olarak doğru olmadığını gördüm.

2-3 bilimsel kuram, tedavisi olmadığı için hastalık sayılmayan bir sendromun kaymak tabakası hakkında geçerli bilgiler, çok bilinen bir karakterin kitabı üzerinden detaylı incelemesi vs üzerine yazarsanız çabuk yazar olursunuz.

Yazar olunca bir şey olmuyor ama. Herkes okuyor yazdıklarınızı. Uludağ öyle değil, günlük tutsam evdekiler okur, buraya yazınca kimseler okumuyor. Uludağ sözlük güvenilir bir dost gibi. Tabii.
muhalif olacağım diye pkklı ve fetöcü olan çılgın solcuların uğrak adresidir.

ayrıca islama sövmeyenleri dövüyorlar.
Her şeyin eleştirildiği saçma sapan bir diğer sözlük ortamı.
islama söverler genelde orada.
yarım saate 10 entry sınıri var coşkulu çoşkulu yazarken bir anda size engel oluyor.
çöktü yine. fularlı tipler dolar şimdi buraya.
Yazarliğım silinmis yine. Bu kaçıncı hesap allahın cezalari.
The service is unavailable. Muhtemelen bakımda olan site.