bugün

Ortalama 120.000 yazar sayısına sahip Türkiyenin en büyük sosyal medya kuruluşu.
her anlamda kalitesi hızla düşen platformdur. trolleri, hemen her konuyu dalgaya alıp üstüne üstlük bu saçma girilere dehşet favori alan yazarları, adaletsiz yönetimi ve uygulanan kötü reklam politikaları bu platformu günden güne eritmektedir. eski cazibesini yitirmiştir.
trollerin yavaş yavaş kendini belli etmeye başladığı sözlük.
Dönem itibari ile uludağ'dan daha çok sayıda ve daha yüksek oranla troll bulunduran sözlük.

Artısı ise aktif yazar sayısının fazlalığı ve daha gündem endeksli olması. Uludağ %87.42 sözlük içi muhabbet, seviyesiz cinsellik.

Ama ekşi'nin gerilemesi sayesinde makas eskisi kadar açık değil.
Bildiğin kaos ülkesi.
Kastı. Girilmiyor.
(bkz: ekşi sözlük linç timi) linç başlasın. Dua edin lan bana şerefsizler bushido'mu alıp çıktım ben bu yola dönmem, ante mortem love ulu.

görsel
Üzerinde sifon çekilse temizlenemeyecek klozet kiri...
pkksözlük.
An itibariyle yeniden yazar olduğum sözlük. Erkem başkanla aynı gün Mazbata almak gibi bir şey oldu. Evet.
çaylaklık sürecindeyken uludağ sözlükte bir çok üyesinin bulundugu platform. haa ben mi yazar olmama rağmen çok kalabalık olması beni artık rahatsız etmeye başladı. o yüzden burayi tercih ediyorum kafa dağitmak için. ama tabii gündem takip edilmek istenirse alternatifi yok. uludağ am göt memeden geçilmiyor.
Çok yarak bir site olduğu şuradan belli.

Site içinde görseller yok. Başlıklarda görsel yok. Link var Linke tıklıyacaksında sonra başka bir sitede açılacak entry görseli.

Zall bu eksikliği farketmiş olacak ki Uludağ da böyle bir götlük yok.
bugün sebepsiz yere hesabımı uçurdular. o kadar sinirliyim ki ne yazsam bilemiyorum.
12 bindeydim ve birden yazar yapildim. Hesabım bayağı eskiydi ama uzun süre girmemiştim. Sonra 6 ay boyunca aralıksız siteye girdim ve yazar oldum. E ne oldu şimdi aq?
bir şey farkettim uludağ sözlükle tanıştığımdan beri giderek daha az okudum. şimdilerde ise neredeyse hiç okumuyorum diyebilirim. bunu zikimsoniks uludağ sözlüğümüzü övmek için yazmadım. bunu yazdım çünkü gözden uzak olan gönüldende ırak oluyor.
Açıkçası ekşide kaybolup gitmektense uluda yazmak daha mantıklı. Troller ve ergenler olmasa daha güzel olacak ama katlanıyor insan.
fazlasiyla bozulmus sozluktur. troll sayisinda inanilmaz bir artis var. ustelik ortam hala kasinti ve kasvetli. "bilgi kaynagi" ozelligini kaybettigi icin artik gozumde hicbir degeri yoktur. eksi sozluk'te yazmayi birakip ilk goz agrim olan uludag sozluk'e geri dondum. hadi hayirlisi...
kendi gibi düşünmeyenlerin linç edildiği platform.
yıllar sonra hesabıma girdim.
dedim ki la ulu da açtığımız başlıklarla ilgilenen az. orada enteller falan vardı. orada takılayım biraz.
bir de ne göreyim. bitmiş oğlum ekşi sözlük.
uluda açıp 2 sayfa entry yazılan bilimsel bir başlığımın yüzüne bakılmadı.
diğer benzer başlıklarımın da. dedim ki herhal beni unuttular. nesilller geçti aradan. sol frameye döndüm baktım.
sadece benimkiler mi öyle diye, yok lan. herkesin öyle. sadece gündemde olan bi kaç siyasi başlık var. hababam ona döşeniyor entryler.
başka bi ses yok sol framede.

üzerine ölü toprağı serpilmiş sözlük. uzak dursun. ulu nun tadı hiç bi yerde yok.
Bol boş küfürlü mesaj alabileceğiniz özenti yuvası mekan.
Eğer hala eski tadı almak istiyorsanız sadece yüksek fav alan entryleri okuyun. Yazar(!)ların çoğu olmayan espri anlayışıyla espri yapmaya çalışıp sinirinizi bozabilir.
Siyaset sözlük.
artık bok gibi olmasına rağmen bile güzel. yani burdan güzel. adam burada aşırı rahat. kediler konuşabilseydi konuşamazdı bu bir gerçektir diye entry giriyor adam. bu ne amk? dolayısıyla insanlar buradan kaçıp tercihini farklı sözlüklerde arıyor.
yarın yokmuş gibi anaya bacıya söven entel dantel götler barındırır.
Şu anda Emrah safa gürkan konuk ve yazarların sorularını cevaplıyor.

Biz de burada güneşte kızıla dönen gözlerden, domuz pastırmasından falan bahsediyoruz.

Teşekkürler zall.