bugün

eski itibarı kalmamış sözlük belli bir entel tabaka vardı eskiden ama şimdi amele mekanı adı var sadece ama yinede kendini ağırdan satar yazar alımları sıkıntılı çok beklemek gerekiyor ve buna hiç gerek yok mis gibi uludağ sözlük varken (yalakalık yapmıyorum inanırsan ekime inanmazsan .........) özgür düşünce ortamı değil sadece isim yapmış entelektüel geçinen amelenin yoğun olduğu yinede birçok konu hakkında bilgi alabileceğiniz ortam daha fazlası kesinlikle değil ...
Debe platformunu kaldırdığı günden beri pek tadı kalmamış platform. En çok girilen sözlük olsa da algoritma sonrası yazar kalitesi inanılmaz oranda düşmüş durumda. En güzeli ekşi şeylere girmiş olan yazıları takip etmek.
Annelerini pazarlayabilecek kadar haysiyetsiz, şerefsiz, yamyam, ırkçı, faşist yazarlar barındıran sözlük. Mesele aslında hiçbiri değil mesele bu acizlerin kaostan kaçarken sergilemek zorunda kaldıkları tutarsızlıkları.

https://eksisozluk.com/bi...igarayla-halay-ceken-adam

https://eksisozluk.com/biri/soyleyeceknecokseyvar

https://eksisozluk.com/biri/silinen-yazar

Şu adamların son entrylerine baksanıza. Maarrinin sikini emseniz de biraz beyin yüklense.
Otların mekanı.
Bir hafta içinde 42 bin çaylak sıralamasından, 14 bine düştüğüm elit oluşum. Az kaldı geliyrum.
bence artık sadece uludağ sözlüğün daha kalabalık hali.

çok da bir esprisi kalmadı.

bir de oradakiler üslubuna biraz daha dikkat ediyor, abazanlıklarını daha iyi süslüyor o kadar.
Keko mekanı.
Bana kızların teklif ettiği sözlük, ekşi bu yüzden ekşi, uluda mesaj bile atmıyorlar.
kendini çok bilmiş sanan , ukala tiplerin takildiği bir sözlüktür kendisi.
Uludağsözlükle karşılaştırırken ikisinin de iyi-kötü özelliklerine bakmak lazım mesela buradaki artı ve eksi sayısının görünmesi güzel,başka site kullanmadan fotoğraf paylaşmak güzel.
Ekşinin de kullanıcı sayısının fazlalığı onu popüler yapıyor. Fazla fark yok ikisi arasında.
SÖZLÜKLERiN BABASI.
Kasıntı,tek işi eleştirmek ve entry girmek olan,gerçek hayatta kendini ifade edemeyen çoğu yazarı barındırır.Bu tayfa o kadar çok entry girer ki gerçekten bilgili,donanımlı yazarların entryleri aralardan uçup gider.
Ekşi sözlük fc Barcelona ise Uludağ sözlük ispanya 3. liginde bir takımdır. Ekşi sözlük’ te dolu dolu yazan 1000 yazar varsa burada 25-30’ u geçmez. Ayrıca Uludağ çoktan bitmiş olup zall bile çözüm bulmaya girişmiyor ama ekşi ayakta kalıyor ve okunacak başlıkları var. Meme muhabbeti gibi gereksiz işler de yok ekşi’ de.
13 yıllık bir Uludağ sözlük yazarıyım ancak dost acı söyler, bunu bilirim. Artık sadece alışkanlıktan giriyorum buraya ve yazsam da yılların hatırı için yazıyorum. Uludağ sözlük çoktan bitti. Memecilerin, trollerin, kariuscuların, aslolan Fenerbahçelilerin, primcilerin, formattan bir haber tiplerin boğmasıyla bitti.
kendini aydın sanan ukalaların bulunduğu bir topluluk haline dönüştü. artık pek fazla ciddiye alamıyorum.
Eşgi sözlük olarak açılmak istenen ancak nüfus memuru olan adminin hatasıyla ekşi yazılmış sözlüktür.
sürgüne yollandığım mısır vilayeti gibi. mecburen 4-5 gündür daha yoğun biçimde yazıyorum. oradaki hiper gerizekalılığı daha net gördüm.

malın biri pınar altuğ'un giydiği tayt diye başlık açıyor. ayar yiyince de alın o zaman ananıza bacınıza giyirin diyor. sonra bu adama kalkıp damacanaya tecavüz eden zihniyetteki adamlarsınız diyene de başka biri kalkıp "damacana deyince tacavüz kavramının içini boşaltmış oluyorsun" diye sövüyor.

sizin ben hiper bujuva duyarınızı sikeyim. bok çukuru resmen.
ilginç bir sosyal medya mecrası.
rezil bir sözlük. kapatılmaması milli iradeye hakarettir. bütün din düşmanlığı buradan yayılıyor ülkeye.
Eski kalitesini yitirmiş rezil sözlük tür.
Patladı kaldı, kanzuk yollarına döşeyeyim mesajlara bakamıyorum.
neden ünlü kişiler bu sözlükte söyleyişe geliyor, uludağ sözlük'e gelmiyor diye kıyaslama yapılırken, uludağ'da çirkin yazılar var niye gelsinler ki diye savunma yapılan sözlük. sanırsın ki ekşi sözlükte hep sanatsal başlıklar açılıyor. emin olun orası da aynı. hatta daha beter diyebilirim. yani ünlülerin orada konuk olmasının sebebi müstehcen şeyler yazılmaması değil. başka bir sebebi vardır bilmiyorum ama sebebi terbiyesiz başlıkların açılmıyor olması değil. geçen de bahsettim. ayrıca ünlü gelse ne olacak gelmese ne olacak. onları pohpohlamaktan başka bir şey mi yapacağız sanki. bende dahil yani. eğri oturup doğru konuşalım.
Masonlar tarafından yönetildiği için ünlü kişilerin tercihidir.
Her şeye rağmen türkiyenin yüz akıdır böyle bir platformun ortaya çıkarılabilmiş olması. .
an itibariyle orada yazar olduğum sözlüktür. hadi bayyyyy. kurtuldum buradan.
bir zamanlar bilgi yuvasıydı, sonra ülke gündemini takip etmek için bir alternatifti.

şimdi açmıyorum bile artık.

(bkz: abi ekşi bitmiş yea)