bugün

uludağ sözlük sıcaklığı taşımayan oluşum. orada da burada da yazıyorum ama en çok tat aldığım sözlük uludağ sözlük. ekşi" de futbol fanatiği sayısı uludağ" ı ikiye katlıyor örneğin.
Çaylak olarak yazdığım sözlük şu an keyif alıyorum .
çaylaklıktan çıkana helal olsun be.
Bir zamanlar bilgi yuvasıyken şuan epey bozmuş sözlüktür, uzun zamandır takip ediyordum ama artık vedalaşmak zorunda kaldım. insan adı sözlük olan bir oluşuma girdiğinde kültürlenmek, bilgilenmek aradığını araştırdığını bulmak ister, şuan ekşi sözlükte bulacağınız tek şey siyasettir. Uzun süredir takip etmişliğim vardır dikkatimi çekenler son zamanlarda siyasetle yatılır siyasetle kalkılır arada rezalet ve dertleşme başlıkları açılır. Siyasetle alakası olmayan başlıklarda bile siyasi göndermeler vardır, hakaretler bolca bulunur. Absürd olaylarda yaşanır. mesela ülkede ekonomik kriz çıkması için boykot çagrıları yapan dolar alın kriz çıksın diyen yazarı, 2016 ekonomik krizi başlığında ah vah kriz çıktı ne olacak halimiz derken bulabilirsiniz. Gerçekten hayretler içinde takip ederken yok artık derecesine gelmiş ve takibi bırakmak zorunda kalmış bulunmaktayım. Umarım o eski haline döner bizde severek okuruz.
Süper ortam şeref duyuyorum ekşide olmaktan .
iki hesabımın olduğu fakat sıkıcı bir yer olduğu için yazmadığım sözlük. ikincisini trollük için açmıştım ama aşırı fulara maruz kaldığımdan dolayı hep ciddi takılmak zorunda kaldım ve bıraktım.
Yazarlığım onaylanır onaylanmaz sözlük yazarlarını eleştirdiğim için hesabım silindi .

Olan bir buçuk seneme oldu boşa beklemişim. Hehehe.
garip sözlük.
beni sildiklerinde tüm entrylerimi silmişlerdi.
ama bazı insanlara bakıyorum onları silmelerine rağmen entrylerini silmemişler.
nedenini bilen varsa yesillendirsin teşekkürler.
Ekşi hesabıma gidiyorum buralar düzelene kadar.
Atanamayan öğretmen gibi yazarlığı 8 aydır bekledigim sözlük. ince eleyip sık dokuyolarsa demekki.
Kadın nicki alın ve 8 mart kadınlar gününü bekleyin. Geçen 8 martta tüm kadınları kızları bayanları üye yapmışlardı.
bir uludağ yazarı ekşi okuyucusu olarak yorumum ekşi, sözlük gibi sözlüktür. uzun süreli çaylaklık dönemi demek ki işe yarıyor. insan okuma alışkanlığı edinmeden, okumadan nasıl yazar olabilir zaten? ekşi ile sözlüğümüz arasında üzülerek söylüyorum dağlar kadar fark var. sol frame e bakmak bile yeterli bunu idrak etmek için.
Çok katı kuralları vardır. Hdp yandaşı degilseniz silinirsiniz. geçen sene Demirtaşı eleştirdiğim için silindim.
Herkesin geri zekalı,bir orada yazanların akıllı olduğu sözlük.
Gündem belirleyen sözlüktür, ancak çaylak onay sırası saçmalıktır ben 3 sene dir bekliyorum kaçıncı sıradayım artık umrumda da değil.
fazla abartılan eski yazarlardan kaç tane kaldı ki dedirten sözlüktür.
pekeke sözlüktür buradakiler.
ygs lys başarısına göre alım yapan sözlük. Eğer lys de ilk 5 binde değilseniz boşuna uğraşmayın derim. Ha bi de isim vermediğim vatan haini milletvekillerini barındıran partiyi desteklemeniz gerekiyor aksi taktirde cahil olursunuz.
ulaşamadığım sözlük.
buradaki greawraimcalhawi'nin ekşi'de çaylak olduğunu bilseniz gülmekten yere yatarsınız. evet.
kastırıyor ama ilk anki gibi değil.
her önemli olay gibi bugün de yoğunluktan cortlamıştır.
Şu trolun uplattigi başlıklari getirmeyin. işi gücü soytarılık. Her dakka burda yazıyor ekşideki süksesinden bahsediyor. He he haklisin anacim.
Bir sözlük.
bir zamanlar yazarı oldugum sözlük. son derece yobaz, tahammülsüz ve en acıklısı tek tipçi bir yönetimi vardır. herhangi bir zamanda herhangi bir siyasi konulu başlığını inceleyin. yüzde doksanı sanki aynı tornadan çıkmış gibi "entry"lerdir. hadiselere hep aynı gözlükten bakarlar. hep aynı tepkileri verirler. bir süre sonra yazılacakları daha yazılmadan tahmin edebilir hale gelebilirsiniz.

tanım: süngüsü çoktan düşmüş insanların kendilerine yürek soğutucu muhalif tavırlarını kustukları sanal avara kasnak.
orospu çocuğu yuvasıdır.
güncel Önemli Başlıklar