bugün

ak troll sözlüktür esasen, öğrenilemedi gitti.

bu omurgasız reisçiler bir fetöcü bir pkk'lı olduklarından çok farketmiyor gerçi.
Toplu intihar edeceklerdi aq noldu. Hala entry savaşları yaşanıyor orda.
alayı pkkcı. ip leri kayt edile. ilerde lazım olur.
görsel

başak ve sedat ın da alındığı günleri görür müyüz acaba?
yazık. beyni müsait yerlerine kaçmış terör ve paralel yapı yandaşlarıyla doludur. bikaç aklı başında yazar vardır ama ötekiler için akıl hak getire!
An itibariyle Pkklilarin salya ve sumuklerine bulanmis mecra. Ahahahahhahaha aglayin ulan develer.
görsel

edit: bakıyorum da ekşiciler rahatsız.
devlet pkk'ya vuruyor sesi ekşiden geliyor.
Çoğunluğu vatan hainlerin den oluşan sozluktur. HDP'ye etki edecek her eylem için demokrasi, hurrıyet kelimelerinin arkasına sığınıp terörist sevıcılıgı bolca yapılıyor.

isteyen oradaki başlıkların altına yazılan yorumları okusun eminim aynı fikirde olacagız...
Şaşırdık mı? Hayir.
Pkkli yuvasi.
görsel
bakın ne katı pkk sevicilere sahip bir sözlüktür.

başlık : 4 kasim diyarbakır patlaması
Hepsi solcu , pkklı , hdp li , karaktersiz bir sözlüktür.
Fikirlerine katılmıyorum ama görüşlerini ifade etmenfujddfjgdffjhhjn * *
Pkk propagandasının medya ayağını yöneten bu güruhun; kulaklarından tutulup geçmişlerinin sikilip atılmasının zamanı gelmiştir.
Terör yuvası.
umuyorum ki sıra yakında kendisine gelecektir. öyle pkk propagandası yapıp demokrasi ayakları yapma devri bitti. anlayacaksınız.
Bende diyorum ki lan bu eksiyi neden bu kadar sevip goklere cikariyorlar..

Alayi terorist seviciymis ya bunlarin. Nasil agliyorlar sabahtan beri...

Sirada sizlerin olmasi dilegiyle.
sıra onlarada gelecek elbet. teröristlerin sosyal medyadaki bütün gücü sadece bu kadar işte sadece ekşi sözlük kaldı ellerinde.
eskiden pkk sevicilerin çok rahat cirit attığı ama artık eskisi kadar prim yapamadıkları platform. millet gördü ne kadar ''barış güvercini'' olduklarını.
ekşide favlanmak için ; islam kötüleyen yazılar , peygambere hakaret, ülkeye hakaret , yobazlara hakaret filan etmeniz lazım.
yani iki kitap okuyum moda girip her şeyi iyi bilmeniz lazım.
ha iyi adamlar yok mu var.
ama bi şey olunca şu ülkede bunlar ingiliz gibi davranmıyor mu... çıldırıyorum.
ulan sen vanda yaşıyorsun,izmirde, bilemedin eskişehirde. ne bu allah belasını versin bu ülkenin tavrı.
belaltı muhabbet ve islam düşmanı yazılar çoğunlukta olan sözlük.
kitle olarak uludağ sözlük kitlesinden çok daha üst seviyededir..

görünen o dur ki insteladan bile gerideyiz..

bizim kitlemiz ekseriyetle varoş, eğitimsiz, anne sütüyle beslenememiş, kültürsüz ve gerizekalıdan ibarettir..

keşke parmakları yormaya değse ve içlerinden üç kişi dinlemeye, düşünmeye meyil etse..

böyle bir olasılık neredeyse yok hükmünde..

hiçbir şeyi algılayamıyor, dolayısıyla doğru düşünemiyor ve yorumlayamıyorsunuz..

keşke bokunuzda sadece kendiniz boğulsanız, acınmayı bile hak etmiyorsunuz..
vpn kullanıp cudi gabar dağından entry girildiğine inandığım sözlük. bunların çokluğuna inanmak dahi istemiyorum. hiç sevmedim sevmeyeceğimde. amını parlatanların video çektiğinde size ne am onun diye buna da muhalif olmuşlardı. muhalif olmak için muhalif olur entel tipini siktiklerim.
Günyüzüne çıkmış bugun oradaki pkklı hesapları yeniden. Terör sempatizanlarının bu kadar bir arada bulunduğu başka bir oluşum yoktur sanırım. Şuan hüngür hüngür ağlıyorlar resmen.
üstünkörü inceledim hakikaten öyle iyi ki yanlışlıkla üye olmamışız. vebal altında kalacaktık.Yaşasın uludağ sözlük.