bugün

Eleştirenlerin arpa boyu kadar beyni olmamasına rağmen dik duruşundan taviz vermeyen sözlük gibi sözlük. an itibari ile uludağ sözlükte yazar olmak hiç bir şey ifade etmiyor mesela.
ne kadar işlevsel ne kadar sözlük formatına rivayet eden vs ne kadar artı yönü olursa olsun paçalarından ego akan leşimsi yer. tek dertleri benim gibi anadolu da doğup büyümüş kişileri çomarlıkla itham edip kendilerini londra dükü gibi bir havaya bürümek. diyebilirsiniz ki bu insanlarla alakalı. ama bu tamamen sözlük kaynaklı bir şey bunu da kimse inkar edemez heralde. zıt görüşlü herkes çomar, göt kılı ve ya makarnacı. sorsan sözlüğün yüzde 95 i komünist sosyalist halkların kardeşliği hebele hübele. ama ne garip ki bu ideolojilerin en büyük düşmanı kapitalizm ve dolayısıyla burjuvaziyle iç içeler. daha doğrusu onlar gibiler. eleştirdikleri akp zihniyetiyle hiç bir farkları yok. hani en basitinden diyorlar ya tayyip tüm ülkeye tanıdıklarını yerleştirdi onları zengin etti yok damadını bakan yaptı, bunlar başa gelse sonuna kadar hak etse yine de kendi zihniyetinde olmayan birine bırakın hakkını bir bardak su bile vermezler.
Burada prim kazanmak icin kötülen sözlük.
Gündemi eleştiren, gündemi değiştiren, gündem yaratan sözlüktür. Ülkenin gelmiş geçmiş, genel kültürü en sağlam sitedir. Yöneticileri adam değildir ve son zamanlarda dinleri ilanları para olmuştur. Bu diğer sözlükler içinde geçeelidir. Gerçi kimin dini imanı para değil ki? Siz de haklısınız.

Şu söylediklerimi içten bir şekilde kabul edin. Orada yazar olamayarak buraya gelip bu ekşi sözlük üzerinden prim yapmaya çalışmayın. Bu yapmaya çalıştığınız prim, teklif ettiğiniz de sizi reddeden hatuna "orospu" stigmasını yapıştırmaktan farkı yoktur.
yine sokmuştur ama kendine.
zamanında feriştahlarını siktiğim için beni şutlayan kendine jilet sözlük.
kıskançlıktan çatlamama neden olan sözlük. bu entryi de enkaz parçalarım kalemleşerek yazıyor.

bir şeyi de büyütmeyin amk çocukları. yok gündem belirlermiş, yok kıskanırmışız, yok çok iyiymiş, hassiktir. akit'in ateist- hdp'li versiyonundan başka bir şey değil. en az akit kadar olayları, haberleri çarpıtıp, cımbızla cümle seçip, yalancılık orospu döllüğü yapıyorlar.
'' demek kıskanılıyor ki eleştiriliyor '' diyen köpeklere göre aynı mantıkla akp'yi ölümüne kıskandığı için yıllardır aralıksız eleştiren sözlük.

mantığını siktiklerim.
Gunden gune azalarak bitse de halen yazilirken bir ciddiyet barindiran sitemsi.

Olum uluya yazarken esofmanli gotumu kasiya kasiya entry giriyor gibi hissederken, eksiye yazdiklarimi italyan kesim takim elbisem ile kravatimi duzeltirken yaziyor gibi hissediyorum.
yazarlarının reklâm verdigi oluşum.
"firmanız ya da ürününüz hakkında 10 entry sadece 10 tl"

akıllı yazarlar barındıran sözlük.
14-15 sene yazarlık yapıp sonra buraya geldiğim sözlüktür. senaryosu yoktur isteyen ulaşsın nickleri söyleriz. zaten son nickim buradaki ile aynı idi yalan söyleyerek ne elde edeceğimiz umuluyor bilemiyorum..

pkk yandaşları çoğunluktadır okuma yazması olan kendisi girip bakabilir zaten. yönetim değişikliğinden sonra hamili yakınımdır kart viziti ile üye alımı yapılmaya başlanmış ve pisi pisine muhalif yazarlardan arındırılmaya çalışılmıştır. yani bunları görmek için aydın olmaya gerek yok ki girin kendiniz bakın. pkk propagandası serbest ama hükümeti eleştirmek uçurulma sebebi.. 2 yıl beklemenin mantığı ne girince kurabiye mi alıcaksınız yazın işte burada amk. ekşi de ekşi hayatımın yarısı orada geçti bak götüm kocaman oldu başım da göğe erdi ahahahahahah tövbe ya..
türkiye'nin kutsal sanal terörist kaynağı.
dün yazarlığı sudan sebeplerle uçurmuş olan sözlüktür. neymiş format bilmemezlikmiş. formata her daim tecavüz edilebilir olmasına rağmen gıgını çıkarmayan sözlük ,benim gibi bilgi paylaşan ve formata harfiye uyan bir yazarı kaybetmiştir. hoş umurlarında mı değil ama kusura bakmasınlar benim umurumdadır. günler geceler boyunca entry kasmak için geçirdiğim zaman dilimlerinin mutlaka görülmesi gereken bir hesabı olacaktır.
görsel

Şımartan sitedir efendim.
ülkede iç savaş çıkartacak olan orospu çocuğu manipülatör mağarası. bir taraftan akp, bir taraftan bu sözlük ülkeyi ters yönden kutuplaştırıyor, ekşi sözlük akp'nin işine yaradığı için de akp sözlüğü kapatmıyor, öğrenci sigara içiyor diye olay çıkaran tayyip ekşi'yi bilmiyormuş gibi yapıyor.
An itibariyle ülkede fiziki bir çatışma ortamı oluşmasının fikri temellerini atmaya çalışan alabalık çiftliği.

Bugünün debelerine bir göz atın anlayacaksınız.

'al eline sopayı in Boğazkesen'e'
https://eksisozluk.com/entry/61230389

"sana ne lan?" demediğin için, yaşlı diye cahil diye susup, şöyle açılıp ağzına bir tane patlatmadığın için suçlu sensin.
(ben bir tanesini dövmüştüm, 55-60 vardı, çok memnun kaldım, dövün)
https://eksisozluk.com/entry/61220692

Ekşi Daha sayılamayacak kadar entelektüel, ilerici yorumla bezeli şu sıralar. Belli ki bir şeye hazırlanmaları söylenmiş. Kenardan ver gazı sonra sokaklar karışınca kahveni yudumlayarak seyret planı işliyor.

Götlerini yırtsalar da hiçbir şey başaramayacaklar.

Anadolu çomarı bir köpektir,
Ama dalmaçyalı da köpektir. ikisini birbirine düşürmeye çalışan köpekten de aşağıdır.
yaklaşık 6.5 senedir yazarlık yaptığım, Uludağ sözlüğe gıdım benzemeyen özgür düşünce kalesi.

ırkçı salakların barınması mümkün değildir.

ırkçılık yapıp uçurulan salaklar, sözlükten atılmanın acısını burada eleştirerek çıkartmaya çalışırlar.
120 milyon yıldır yazar olamadığım çaylak sırasında beklediğim sözlük. ha umrumda mı hayır ama yazılanları okuyor beğeniyorum.
yazarı olduğum, ancak ne hikmetse artık yazmak istemediğim yer. kendisinden soğutan, itici hale getiren bir şeyler var. ama o kadar çok talep var ki, yönetimi bunlarla ilgilenmek yerine daha çok içerik pazarlama üzerine yoğunlaşıyor. ve maalesef kendileri adına doğrusu da şu noktada bu.
arada girip bakılası, o kadar.
yönetiminden moderatörlerine resimli, kaynaklı her başlığa üşüşüp yazarları çileden çıkaran, yalanlayan, saptıran ak troll'lere müsamaha gösterenlerin sözlüğü. bu küfürbaz muhafazakar maymun evlatları dururken kaynaklı belgeli yazan daha sosyal demokrat, Atatürkçü yazarlar uçuruluyor bu bok çukurunda.
Temasının renkleri yeşil-sarı ve Kırmızı olmuştur. Kime ve neye hizmetleri gün gibi aşikârdır.
Yazar olmak green card almaktan daha zordur.
trol yuvası olmuş vasat sözlük. kürt faşizminin kalesi. artık ssg de uludağ okuyormuş gizliden. evet
Ne yazık ki kalitesi giderek düşmekte olan sözlük.
Ha diyeceksiniz ki bunu "ulu"da yazıyorsun. E orda da yazıyoruz zaten ben ve diğer yazarlar olarak.
2 ayda ortalama 10.000 ilerlediğim mekan. anlamadığım kısmı bu ilerlemenin %100'ü ilk 2 hafta içinde oldu nerdeyse. onu takip eden 1.5 ay yerimde saydım. hala sayıyorum. iyi de neye göre kime göre?