bugün

2,5 yıldır ekşi sözlük ve uludağ sözlük'ü takip ediyorum. ben böyle tam adrese teslim tespit yapmış bir yazar görmedim. sindirerek ve "anaaa harbiden lan, ohaaa lan doğru yaa, vay anasını" diyerek okursanız en fazla 25 dakikada okursunuz. gelmiş geçmiş en ama en sağlam tespittir. okuyunuz, okutturunuz.

http://www.eksisozluk.com...mmellik+sanr%C4%B1s%C4%B1

ettiri büttürü: e her kıza da böyle bakarsanız "elizabeth" denilen oyuna mahkum olursunuz bu da biline.
tarikat kursa müridi olunacak yazarın tesbiti.
(bkz: gozellik)
aklından zoru olan yazar tespiti .
tte(tipik türk erkeğinin) bir apaçi olarak haykırışıdır.
aklı noksan kadınlarla olup genellemenin dibine vurur ve caka satar bir hali vardır.
kumsaldaki çıplak kadınlara kıllı göbeğini kaşıyarak, ağzı salyalı bir şekilde bakan ekonomik boy, küfürlü, fotomaçı göğsünde taşıyan, şahin k veya recep ivedik tipinde biri olması muhtemeldir.*
tamamen hırsla örülmüş yılların isyanı, maç taraftarı fanatikliğinde yaşaa baba nidaları ile kahve atmosferli salata güruh. yazmamın sebebi ise şu ekşiden aparılan yazılar, ordaki bir dallamanın itibar görmesi ekşi var diye lafın içinde, garibanları kandırmayın, siz de kapılmayın bu tahriklere lan. *
bu başlık daha doluydu, nooldu amk, neden kaçtınız.
konuğumuz programımıza uranüs'ten bağlanıyor.
Sanırım birinden çok çekmişsin.
(bkz: roman yazmış mübarek) biraz okumaya çalıştım ama olacak gibi değil gözüm bozuldu lan en az 50 bin karakterli entry o rahat bir kitap çıkartabilir aslında. (bkz: uzunsa vardır bir hikmeti)
tespittir.

o değil de yazmıyayım yazmıyayım dedim dayanamadım...

adam tespiti 2006 yılında yapmış... yıl olmuş 2012 bizimkiler alıp copy paste yapmış...
başlık ne? "ekşi sözlük ü kasıp kavuran türk kızı tespiti"

ifade ne? "kasıp kavuran"
kasıp kavuran mı? sen 2,5 yıldır ordaymışsın, ben 4 yıldır ordayım, kasıp kavrulduğu bi zaman görmedim ... üstelik öyle kasıp kavurmuş ki altında sadece 27 entry...
"kasıp kavurmak" deyiminin tdk'daki çok anlamlılığından bihaber yazarları üzse de,
ben kasıp kavuran demekte ısrarlıyım bu entrye.
ayrıca bu deyimden sadece "bir topluluğun amuğa koymak" anlamı çıkarmakta kişinin kendi becerisidir bu böyle biline.

gozellik isimli bir ekşi sözlük yazarının tespitidir.
bu adam acaba nerde yasıyor kımlerle bırlıkte nasıl zamanlar gecırıyor dıye benı dusunduren bır yazıdır. Tek kelime ile Türk kızlarını kötülemenin bır halt oldugunu sanan tipik bir erkek yazardır. (bkz: Sen neydin ki ne bekliyordun)
genellemenin bokunu çıkarmış tespittir.ben bir tane kendime uygun madde bulamadım aptal gibide bulurum diye sonuna kadar okudum son 7 dakikamı buna ayırdım.
(bkz: sanrı dedi iş bitti)
güncel Önemli Başlıklar