bugün

insanlar neden düşüncelerden sözlerden korkar bilmiyorum... insanlar düşüncelerini söylemezse, söyleyecek yol bulamazsa sıkıntı vardır aslında. Bırak istediklerini söylesinler, Kimseye bi zarar vermedikleri sürece.
Konuşmayıp eline silah alan birisi daha mı iyi olur?
Düşünce yollarını kapatın... Konuşacakları alanları kapatın... Ee çözdün mü olayı şimdi Çok bilen kardeş?
Bok çözersin. Senin gibi düşünene kadar yok mu edeceksin hepsini?
Mantikli sorudur.

Terörün ve teröristin dostu olan fesat ve anarşi yuvası durumundaki bu sitenin acilen kapatilmasi gerekmektedir. Yetkili makamları göreve cagiriyoruz.
Farklı düşüncelere saygısı olmayan bir dinci yobazın haykırışları.
Kemalist insanlarıda o kefeye koyup türkçülüğü savunuyorsan vay haline ülkemin, türçlüğün geldiği zeka ve bilgi seviyesine bak hele.
https://www.youtube.com/watch?v=oXafV8ONJJQ
çünkü özgürce fikirlerinizi beyan edebileceğiniz bir platformdur ekşi sözlük. velhasılıkelam.
Verilen basliga baktim bir sorun gormedim. Turkiye hakinda ki fikirlerini soylemisler orada yazanda psg taraftarinin gorusu. Sen fransaya uzulmedim, iyi olmus derken onlarin sizi kirmizi hali ile karsilayacagini mi sandiniz. Siktir diyorum sadece.
başlığı açan ergene, eğer bugün bu ülke ayakta duruyorsa, şu anda başlarında yönetim olmayan, halkı perişan olup başka ülkelere kaçmaya çalışan arap ülkeleri gibi olmadıysak, o solculara, kemalistlere dua et sen dediğimiz başlıktır.
kendi doğrularından yola çıkıp toplumu yargılama cüreti gösteren; herhangi bir yerde kullandığı cümlelerde bile aslında saydığı tüm erdemlere ihanet eden, cahil desen cahil değil, diye hoşgörü gösterilmeye çalışılan lakin tutar yonu olmayan, ne acıdır ki yurdumun çoğunluğunu oluşturan tabakanın büyük bir kısmı.

kapatılmanın herhangi bir çözüm olmadığı, ancak özgürce fikir beyan edilen platformlarda fikri savunmanın güzel bir davranış olduğu bilincinin yerleşmesi halinde başımızda çoban olmadanda konuşabileceğiz.

adaletin "suçu ispat edilene kadar suçsuzluk" ilkesinin bile şu aralar "suçsuzluğu ispat edilene kadar suçluluk" dönmüşken sen neyin hakimisin? neyin savcısısında başka bir sözlükte yazan yazarları yargılarsın be yazar?
Çünkü o devir geçti.
Eski Türkiye olsa çatal bıçak fırlatıyor olurduk bunlara.
boost sözlük o.
sunucu motorları çok güçlü.
boostluyo motorlorı çaylakları.
kasanın içinde bi fan var kafamdan ayaklarımdan daha büyük.
ne oldu troller orayı ele geçiremediniz mi. yazık lan size.
türk milletinin demokrasi anlayışına hayranım ben. iyi ki ülke sadece bunların eline kalmıyor.

esedçi derken, muhtemelen ışid'i destekleyen (?); homofobik, yobaz (dindar insanların bile ateistlere saygısı vardır), kemalizm ve sol örgütlere de laf söylediğine göre muhtemelen akepeli ya da cemaatçi arkadaşlarımızın içinde iq seviyesi ''en yüksek'' insanların sorguladığı sorudur.

valla, hala şanslıyız ki bu külhanbeyliği altında yok olmuyoruz.
ciddiye alınmadığındadır. adam yerine konmamak budur.
Yüzlerce trolün kol gezdiği bir yer olan ekşinin neden kapatılmadığı sorunsalıdır.

Adamlar kültürlü trol kardeşim durduramıyoruz.

Bu arada ekşide sözlük kurallarına uygun entry girerek kayıt olmaya çalışırsanız çaylaklıktan zor kurtuluyorsunuz.
yüksek ihtimal hükümet çevreleri muhaliflerin bu underground pislik yuvasına sıkışıp kalmasına, burada da istedikleri gibi muhalefet yapıp ishal olan ağızlarından pislik saçmalarına izin veriyor. sun tzu nun ünlü stratejilerinden biri; ''rakibini tamamen çevreleme çok küçük de olsa kaçması için koridorlar aç kaçacak delik bırakmazsan ölümüne saldırır'' şeklindedir. 50.000 tane gece gündüz fuckbody bulmak için çabalayan, dikelek olmuş tırsak ergen bugün Chp ve hdp nin ciddi anlamda mesai harcadığı bir organizasyonda yazmaktadır.

Ben de olsam kapatmam bu organizasyonu onları salgıladıkları pislikleri ile baş başa bırakırım eyleme geçtiklerinde de vururum kırbaçı, vururum kırbaçı daha da deli ederim!
Yazar bu entry'sinde sözlüğe kusmuş.

(bkz: ekşide çaylak sırası 31043)
E gerzek arkadaşım onlar sadece elli bin kişi belki ama ekşi sözlük türkiyenin en çok ziyaret edilen ilk on sitesi arasında. günde kaç milyon kişi ziyaret ediyor orayı haberin var mı? Bu, senin deyiminle zehirin dalga dalga yayılması demek. Hadi senin görüşüne göre pislikleri bi yuvaya topladılar o ancak siteyi kimse ziyaret etmese mantıklı olurdu; istanbul'da o işi travesti barlarda yapıyorlar, ama istanbul nüfusunun %80'i o bara akmıyor kıyıda köşede zaten varlığıyla yokluğu bir insanlar gidiyor. Ekşi öyle mi? Çoğu insan gazete yerine onları okuyor bilgi edinmek için. Ee senin senaryon daha baştan fiyasko oldu.

Asıl sebep aktrolleri böyle bir ortama sokup algı operasyonlarında kale kazanmasalar bile en azından mevzii kaybetmemektir. Son zamanlarda saçmalayan aktroll sayısında bir yükseliş var.

insanları fişlemek için kurbanlık bir yer olarak da görülebilir tabi. Bu iktidardan her şey beklenir.
islamiyet bu değil.

müslüman bu değil.
ciddiye alinmamasindandir.
oraya girip okuyan kesim zaten belli. ben mesela , ürün yorumları gibi konular haricinde kullanmıyorum.
millet haberleri zaten tv'den takip ediyor.

eksiyi siyasi olarak okuyan kesim, kendi yazarlarından başkası değildir.
eğer kapatılırsa yurdun dört bir yanında önüne geçilemeyecek isyanlar çıkar.

selam ve hülooğ ile.
ekşi sözlük neden hala kapatılmıyor sorusunun cevabı şöyle olabilir: muhalifler oraya yazıp halka seslendiğini sanıyor yoksa dışarda eylem neyim yapmaya çalışıp dayak yiyip ölüyorlar bi de onların zırlamasını çekiyoz.
Şu kadın düşmanı, kalitesiz ulu kapatılmıyorsa orası neden kapatılsın?
Kimi faşistlerin kına yakacağï durumudur.