bugün

(bkz: piç)
(bkz: sandalyeden düştüm nutella kaşığı götüme girdi)
(bkz: 2 sene önce başvurmuştum ne oldu acaba)
(bkz: sinemada film yarısından çıkmak)
(bkz: 5 haneli yazar alım sırası)
(bkz: sandalyeden düşmek)
(bkz: nutella)
ayrıca *
bayat bozulmuş tadı ekşimiş şey gibi.
sabahtan akşama kaşık kaşık nutella yiyen insanlar.
kimse yazmamış şaşırdım; gri tema.
(bkz: sanal seksi severim)
(bkz: uludağ limonu götümle açıyorum)
(bkz: nutellayı her gün yatmadan götüme sürüyorum)
şimdi efendim bazı arkadaşlar çok önemli bir noktaya temas etmiş ve şöyle bir başlık açmayı uygun bulmuşlar; sandalyeden düştüm nutella kaşığı götüme girdi

bunu duyunca aklıma ekşi sözlük, ardından bir anekdot geldi. izninizle anlatayım.

neyse dinleyin şimdi;

ben ne ekşi yazarları gördüm bir bilseniz azizim ah ah... entrye yarılırken, sandalyeyle birlikte çift burgulu üçlü salto atarak tepetaklak olan mı dersin, yarılırken kaşık boğazına kaçıp, tersine amudakalkanı mı dersin, nice ibretlik vaka var bu göbeğini kaşıyan entel takımında.
diyeceğim o ki; şimdi siktir edin kaşığı, kavanozu, allah esirgemiş de sandalye girmemiş.

ekşide yazan bir arkadaşımın, arkadaşının başına gelmiş * böyle bir vaka, 4 kez operasyon geçirmiş, sandalyenin 3 ayağını güç bela çıkarmışlar, ötekisi derine mi gitmiş ne, kurcalamayı riskli bulup almamışlar. adam o gün bugündür sandalyenin tek ayağı vucudunda, zirvelere neyin gidip, vals ve apaçi dansı yapıyormuş. ya ya...
limon'un sanal hali.
(bkz: sorunsal)
(bkz: okan bayülgen)
(bkz: nihat doğan)
ben ekşi sevmem.
türkiye'de en mantıktan yoksun ve bağnaz muhalefetin yapıldığı mecra.
Çok fazla yazar, çok fazla iletişim, hayata dair sanal dünyada olan her şey ekşide bir şekilde mevcudiyeti vardır.
Her konuda bilgisi olan ve akıl veren, ve hiç birşeyi beğenmeyen vasıfsızlar ordusu.
" Cahillik ne güzel, herşeyi biliyorsun "
güncel Önemli Başlıklar