bugün

sözlüğümüz açısından utanç vericidir.
kimileri ekşi'de yazar olduğunu iddia eder, "ben zevkten burda yazıyorum" ayağı çeker. oysaki ekşi'de yazar hesabı bile yoktur.
kimi orada yakalayamadığı popülariteyi burada yakalamaya çalışır.
kimi de oradan kovulup buraya gelir ama "istesem orda yazarım, hıh!" yalanına sığınır.
acıyorum sadece.
son derece normal olan, yadırganmaması gereken durumdur.

ekşi ye girmek bilgi, birikim ve göt isterken ulu ya girmek için 2 parmakla 10 entri yazmak yeterli yeğenim. ya ne olacağıdı?
en azından puşt değiliz.
ben de bir ekşi sözlük artığıyım.
yazarlığımı bir anda bitirdiler sebepsizce. buradaki entrylerimden anlaşılacağı üzere, küfür etmeyen, vatanına milletine saygılı, inançlı ama kimsenin inancına karışmayan birisiyim. inanç ve iman konusunda eleştiriler getirebilirim kimi zaman ama sadece tartışma kuralları dahilinde olur o da.

bana özelden küfür edene bile küfür etmişliğim yoktur.

belkide bu yüzden bir " ekşi sözlük artığı " olarak buradayım.
orada popüler iken orayı bırakıp buraya gelenlerin es geçildiği tespittir. çok büyütüyorsunuz orayı gözünüzde çok *
Ben ekşi artığı falan değilim. Ekşide bi hesap açmışım yıllar önce. Geçenlerde aklıma geldi baktım daha çaylak listesinde bile değilmişim. 10 entry girmedin diyor. 23 entry yazmışım. Çok eskiden bi lugat vardı. Yokoldu gitti. Ulu tektir bende.
Valla doğru tespit. Ekşi'de 8000 entry si olup da hala çaylak olan arkadaşım var. (valla arkadaşım, ben hiç ekşiye girmeye çalışmadım bile)
güncel Önemli Başlıklar