bugün

uludağsözlükte sıra bekleyen bir ekşisözlük yazarınında uyması gereken tavsiyelerdir.
sabrınızı koruyun. yalnız değilsiniz bu kuyrukta.
üç yıl, beş yıl, neyse, bir gün muradına ereceksin... o gün geldiğinde hemen uludağ sözlük başlığına gir. şöyle yaz:

- tuhaf bir moderasyona sahip olan sözlük (tanım). hesabımı silin diye mesaj attım, cevap bile vermediler. (giydirme) burada sıra beklediğim yıllar boyunca hep oradaydım. (sonuç)

adettendir. bunu yazmayan yazarın ekşi'de ömrü kısa olur...
bekleme çünkü ummadığın anda kabul edilecek yazarlığın.
sizden önce girilen entry sahiplerini pohpohlar gibi yazın, sizi bağırlarına basacaklardır. onlarla hep aynı görüşte olun.
bir kutu nutella alın. *
iyi bir nick altı, yüksek bir karma istiyorsan;

salyalar akıta akıta güldüğün film ile ilgili şunları yaz:

"oyunculuklar ve kurgu gerçekten berbattı. hayatımdan 2 saat çalmış filmdir ayrıca. yarısında çıktım vallahi.

sonra da oturun, 2 saatlik filmin hayatınızdan 2 saat çaldığını ve filmin yarısında çıktığınızı düşünün iyice.
sıralamada iyice üstlere geldiğinizde sandalyenizin bi ayağını kırın ki gülerken düşebilesiniz.*
1 sene bekledikten sonra daha sıramın gelmesine 20bin kişi varken iptal edildi üyeliğim. Sonra buraya geldim. Mutluyum.
siktir edin size sıra gelene kadar zaten aradan 3-5 sene geçer.
sıra numaranızı kart ile alın yoksa gelmez o sıra.
ekşinin abarrtığı, şişirdiği, inandırıcı olamayan sıradır.
not:arasıra girip bakardım. artık onuda yapmıyorum. ekşi'nin ilk günleri kalmadı artık.ekşide eş, dost, akraba sevgililer yazarlık kapısı kapı her zaman açıktır.şıra beklemezsiniz. torpilsizx bir yer kaldımı?
bekleme.
her yerde olduğu gibi orda da bir kalite çökmesi var.
değmez yani beklemene.
ekşiye katmayı düşündüğünüz katkıyı buraya katın. sözlüğümüz güzelleşşin canımız sıkılmasın, adam gibi ortam yapalım gülelim, eğlenelim, coşalım.
sen bu üyeliği çocuğun için almış ol. Sıra sana anca gelir. *
(#12274302) ibretliktir... * *
o sırada bekleyen bir can olarak diyorum ki, uludağ'a önem verin. herhangi bir sözlükte olabilir, böylece sözlükten alacağınız keyfi buralardan aldığınız için yıllarca bekleyeceğiniz sıra sizi sinir etmeyecektir, umursamamaya başlayacaksınız.
beklemesinler. zira ekşisözlüğün özgür görünümlü faşist yönetimi ile ilgili sorun yaşamak muhtemeldir. özgürlük uludağ sözlükte. *
içerde bi bok olmadığı için ekşi sırasını fazla önemsemeyin.
ekşinin tek farkı liselilerin daha çok moderasyonun daha faşist ve g#tü kalkık olması.
o kadar önem verme çünkü bir terörist saldırısı olur için yanar pkk'ya küfredersin.
e bu adamlar zaten pkk'lı bi bahaneyle hop uçururverir seni. o kadar beklemişken geldiğin gibi dönersin.

uludağ candır.
ekşi sözlükte, kurallarla alakalı olmayarak, modlardan birinin siyasi görüşüne aykırı yorumunuz yüzünden atılır yada çaylak yapılırsınız, açıklamada yapılmaz, bu tamaman o kişinin o anki ruh haline bağlıdır, amaç içini dökmek, sesini duyurmak, birşeyler paylaşmaksa uludağsözlük tam yeridir.
ekşi sözlükte 74454. sıradayım ve günde 1 tane ya atıyo ya atmıyo. Artık bende ekşide yazar olamayacağım gerçeğini kabullendim... Bu arada buralarda çok değerlenicek yakında şimdiden 3 5 dönüm kapatmak lazım.
geçen yıl 13.400düm okuduklarımı görünce yazarlığımın onaylanmış olabileceği umuduna sarıldım şu an. şifremi kaybetmeseymişim iyiymiş düşüncelerine sürükledi bu durum beni.
artık ''gel yaz''deseler de yazmayın...
-şşş ahmet abi buradayız sıradayız gel.
+ekşi sözlük mü
-evet baba gel
hiç beklemeyin.

aynı la içerisi. yazılım, kod falan aynı yani. entry yazıp gönderiyosun çıkıyo orda da. öyle kaykaylar, uçan arabalar falan yok yani sandığın gibi içerde. 65 bin kişi var mesela bana, elim böğrümde bekleyemem ya. önemli olan yazmaksa suya da yazılır zaten.

--spoiler--
insan memleketini niye sever?
başka çaresi yoktur da ondan. ama biz biliriz ki bir yerde mutlu mesut olmanın ilk şartı orayı sevmektır. sen burayı seversen bura dünyanın en güzel yeri ama sen dünyanın en güzel yerini sevmezsen ora dünyanın en güzel yeri değildir.
--spoiler--

(bkz: vizontele)
güncel Önemli Başlıklar