bugün

(bkz: luka galanti)
boşa kürek çeken yazardır. o küreği alıp, hem bu başlığı açan artı oy delisine hem de başlığa konu olan dümbeleğe birer tane vururuz. ağızlarının ortasına denk getirmeye çalışırız.
eksi oy vererek sadece kendini avutan yazardır.önemli olan düşünceleri ifade etmektir.birilerine yaranmak için başlık açılmaz, entry girilmez.
-eksi them all
-eksileyin bunu
-birazdan eksileneceksin son bir isteğin var mı
-çek eksini
-eksilerin gücü adına.
sen nasıl olur da benim gibi düşünmezsin insanıdır. böyle düşünme hakkı var mıdır, elbette vardır. zira dünya, onun etrafında dönüyordur. senin ne haddine, onun fikirlerine, doğru diye bildiğine ters yazılar yazmak.

al sana eksi.
kızdıracak şeyler yazdıysa yazar, yapılabilecek harekettir, sonuçta kızıpta kafasına kürekle vuracak halimiz yok ya, gerçi o küreği hak eden arkadaşlar var bir kaç tane yakalasam indiririm küreği ama olsun, bir gün akıllanır belki onlarda.
"seninla aynı fikirde olmasa da iyi bir yorum iyi bir yorumdur, sırf senin fikrine uymuyor diye - verilmez" denmesi gereken, öğrenecek daha çook şeyi olan nesilsiz yazarlar topluluğununn üyesi.
(bkz: eksileyince yazarı cezalandırdığını sanan salak)
ne yapsın amk . adresini bulup dövmeyemi, gitsin.
eğer beğenmediği bir şey varsa yapabildiği ölçüde tepkisi koyan yazardır.
kendi çapında "ayar verdim" coşkusu yaşayarak,

ofsayttan attığı gole sevinen futbolcu misali ortalıkta koşturan yazardan hallice olan yazardır.
iq'su 10-15 falandır.
ergendir muhtemelen.
olm ben cezalandırdığımı hiç sanmıyordum ama boktan entrylerine bile eksi oy verildiğinde çıldıran yazar müsveddelerini görünce daha çok eksi tuşuna basmak için motive oluyorum resmen.

insanlar ne boktan şeyleri önemsiyorlar *
bak hala eksi veriyor.
Sözlük dışında bir yaşamı olmayan eziğin tekidir. Burada kendi minik dünyasında pek kimsenin siklemediği eylemlerle kendini tatmin eder.
Sapıkça yazılar hakaret küfürlü yazılara eksiyi verip tokadı basıyorum,bu düşük zekalılara laf anlatamassın,en kısa yol eksiyi basmaktır.
Benimdir.

Sonuç olarak eksi verme hakkım var ve kullanmakta özgürüm. Ayrıca verdiğim bütün eksileri açık oylayıp adamın yüzüne yüzüne eksilerim.

(bkz: ağlayacaksanız oynamayalım)
zavallıdır.
Acizlik olarak tanımlanabilecek bir durum. Bunların bir de yazdıklarınız doğrulara verecek cevabı kalmayınca, yazdığınız doğruların görünmemesi adına açtığınız başlığa yazmayan ve sadece eksi atan türleri var.

(bkz: chp milletvekilini dövdüren sözde chp başkanı/#43356279)

(bkz: chp yi palpatine in ele geçirmesi/#43355843)

Ama sadece bununla da yetinmezler, "giydirmek bedeve" ya da "giydirmek bedeve nikli" diye başlık açıp orada ad hominem yapmaya çalışarak lümpen hakaretler ederler.

Aslında kendilerini yazdıklarınız konusunda savunamayacakları için de değil bu sadece. Savunulacak kadar köşe bırakmadan yazdığınızda eksi atmak ve görülmemesi için başlığınıza yazmaz ve sadece eksilerler.
tam bir terbiyesizlik. yahu kardeşim bi insanın her yazdığı da eksilenmez. Ben fav alma meraklısı değilim. içimizden geleni yazıyoruz. eksi. herşey mi eksi??
Adaletin terazisini klavyeden(telefondan)ibaret sanan, yazar tanesi.
güncel Önemli Başlıklar